Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha magassarkúban pont akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha magassarkúban pont akkora vagyok, mint a barátom, az még jó?

Figyelt kérdés

Nekem a klasszikus vonal tetszik,amikor a férfi magasabb a nőnél és ez alapból így is van nálunk.

Ő 175 cm, én 167 cm.


Magassarkúval azonban-ami minimum 10 cm - 177 cm leszek. Szóval 2 centivel magasabb.Látszik az egyáltalán? Szeretnék néha előtte is szexi cipőkben lenni.(többnyire akkor hordom őket,amikor nem vagyunk együtt,heti 2-3 alkalom)


2018. aug. 1. 18:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én viszont kételkedem a képességeidben,főleg az olvasási képességeidben.Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni,miért unatkozol annyira,hogy kommentelsz...de bízom benne,hogy megoldod, és találsz másikat.
2018. aug. 1. 19:23
 12/17 anonim ***** válasza:

[link]

Ez megvan ? Sem Samasnak sem Hammurapinak nem volt problémája az ábrázolással, mind a ketten tudták, hogy mekkorák. Szerintem a barátod sem fog problémázni rajta. Én sem tenném.

32/f

2018. aug. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Magassarkúval azonban-ami minimum 10 cm -"


Nem kell MINIMUM 10 centis magassarkút felvenni és akkor nincs probléma. Hordj kb 5-6 centis magassarkút, ami még egészségesnek mondható és szerintem sokkal szebb is, mint a 10 centis cipők.


Egyébként nem tök mindegy, hogy ki mit gondol? Itt csak te hisztizel ezen. Gondolom a pasid lesz..rja ezt a témát és nem foglalkozik ilyen pitiáner dolgokkal.

2018. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

a 9-10 cm alatti sarkúak ocsmányak.

Azok a törpilla-cipő kategória és a kissé ízlésficamos rétegnek való.Valamint nagyiknak,könyvelőknek és egyéb béna nőknek.



Annyira nem érdekel már ez a kérdés,2 válasz volt konkrét,többi rizsa,mivel én MÁSOK véleményét kérdeztem,nem azt,hogy nekem mit hogy kellene megoldanom.Azt már rég tudom.Puszi.

2018. aug. 1. 20:50
 15/17 anonim ***** válasza:
57%

Anyád büszke lenne hogy ilyen egysejtű barbie-babát nevelt belőled.

De gondolom ő se lehet jobb nálad.


Akkor minek választottál ilyen "pici" pasit magadnak, hisz eleve tudtad hogy 15 centis magassarkúakban járkálsz.


Remélem nem akarsz gyereket. Jó lenne, ha nem lenne még több selejt ebben a világban.

2018. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem jobbn járna, ha felszínes (nem néz ki hülyén? WTF?!) libuska helyett rtelmes nőt! találna.


Én meg laapból 4-gyel magasabb vagyok a páromnál, és? Kit érdekel, remek férfi, és akinek nem tetszönk egymás mellett, az nézzen máshová. :D

2018. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
* alapból
2018. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!