Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok most legszíves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok most legszívesebben azzal akit szerettek vagy aki tetszik vagy akihez vonzódtok? (:

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 20:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Kicsit idősebb is vagyok Nála, lehet ez is bejátszik, de igen, túlságosan nyomul... Ha most egy ilyet írnék le Neki, egyből azt mondaná, hogy perverz vagyok... Vagyis már megkaptam. :))
2010. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

épp egy jót szeretkeznénk ^-^

L/18

2010. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Sétálgatnék vele a városban, nevetnék a poénjain, aztán beülnénk meginni egy forró csokit, utána pedig megölelném és azt mondanám neki, hogy "szeretlek". De persze, neki nem tetszek, és különben is, van két nővére meg két húga (népes család :D) és biztos vagyok benne, hogy egy ideig nem akar csajozni. Amúgy 14 és én is.
2010. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
20:34 huhh ez nagyon cuki volt.Engem is letámadhatnának így.:)Mennyi a korkülömbség köztetek?
2010. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ölelgetném, csókolóznánk, egymás mellett feküdnénk az ágyom, és simogatnám az arcát haját...(L)
2010. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Sétálnék vele a szabadba csendes nyugodt helyen...aztán ha van valami kis hely ahova le lehet feküdni..lefeküdnénk s néznénk a csillagokat (persze ha nem borús az ég) Aztán ha ezt meguntuk mennénk valami étterembe megkajálnánk s ha ez megvolt felmennénk hozzá néznénk valami filmet s aztán ami jön úgy lesz :)

Jahj de szívesen lennék Vele mindig s mindig..Ha Vele vagyok olyan boldog vagyok(leszek) elég fél percig vele lennem akkor is egyből tök happy leszek ^^ IMÁDOM <3

2010. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Felmennék hozzá, PS-en játszanánk egy kis FIFA 2010-et, majd megnéznénk a Fűre tépni szabad-ot, közben simizném, és a többi meg jönne magától... de még az is elég lenne, ha megint mondaná, hogy szeret... de sajnos ilyen többet nem lesz... lehangoló...


18/L

2010. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
vadul szexelnénk XD
2010. jún. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!