Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ehhez hogyan viszonyuljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ehhez hogyan viszonyuljak?

Figyelt kérdés

Lakásvásárlás előtt állunk a vőlegényemmel, eddig albérletben éltünk, már 2 éve. (23 évesek vagyunk)


A családom nagyon támogató. Édesanyámmal és édesapámmal sikerült összeszedünk annyi pénzt nekem, hogy tudjunk venni egy lakást. Mióta dolgozom és mindig beleadtam, gyorsabban gyűlt össze. Vőlegényem nemrég végzett az egyetemmel, így most kezdett dolgozni.


Mostanában nézünk lakásokat, de Budapesten nagyon drága... Kb sufnit akarnak eladni 20 millióért és arra még költsél rá... Mindegy. Én most váltok munkahelyet, vőlegényemet Pestre köti a szerződése.


Így nézegetünk Budapest vonzáskörzetében lakásokat, amik elérhetőbbek. Többet kell majd utazni - tény.


De találunk egy lakást, amiről akár komolyabban is beszélgetnénk, és a vőlegényem vágja a pofákat, hogy de neki utaznia kell akkor, meg "mikor érek haza így?!", meg miért nem maradunk albérletben Budán, meg hogy akkor neki nincs kedve megnézni... És a 10. ilyen után egyszerűen már elmegy a kedvem az egésztől, és sose mondanék olyat, hogy figyelj, nem adsz bele a vásárlásba, neked ugyan nem mindegy?! De mikor már meglátom, hogy húzza a száját, felmegy bennem a pumpa.


Hogy lehet ezt megoldani? Tudom, beszéljük meg, de ha felhozom (már tettem), akkor mondta, hogy tudja, hogy szerencsés, hogy költözhet, rám bízza, nézelődjek, stb... De amikor ténylegesen szóba kerül, hogy akkor nézzük meg ezt a lakást, máris savanyú a feje. Most akkor tengődjünk még albérletben x évig és várjuk, hátha leesnek a lakásárak a fővárosban? Ez sem megoldás... Vagy én reagálok erre érzékenyen?


2018. aug. 2. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Maradjatok albérletben amíg a munkája oda köti, de fizesse ő egyedűl a költségeket, vagy legalább a 75% àt. Addig a pénzhez még tudtok gyűjteni és akár pár év múlva jobbat is tudtok venni.
2018. aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van némi igaza a pasinak. Minek erőltetitek a vásárlást, ha nincs miből. Várjatok még, aztán majd tudtok valamit alakítani ezen.
2018. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 próbálokkedveslenni ***** válasza:
Várjatok még. Amúgy is túl fiatalok vagytok egy ilyen közös döntéshez.
2018. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyétek meg a kinézett lakást és adjátok ki albérletbe. Az így bejövő összegből kijöhet a pesti albérletetek, de közben bevétel is van.
2018. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!