Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miképpen viszonyuljak ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miképpen viszonyuljak ehhez a helyzethez?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akit a munkahelyemen ismertem meg. Kölcsönös vonzalom volt kettőnk között, de mivel neki volt párja és engem pedig nem akart kihasználni így megbeszéltük hogy kettőnk között nem lehet több mint munkatársi kapcsolat. Én érzelmileg kötődök hozzá ami azért baj, mert újra együtt vagyunk (egy irodába ami nagyon kicsi). Azt nem állítom hogy nem történt közöttünk semmi olyasmi aminek nem kellett volna.... Nagyon megbántam és most nagyon fáj a hűvössége, passzívsága, nem igazán akar velem beszélgetni, bár nekem sincs vele túl sok témám. Itt van a kínos csend. A feszültség a levegőbe. Ezeket csak én érezném?

Nem is tudom hogyan kezeljem ezt a helyzetet. Nagyon feszült, kedvetlen, depressziós lettem.


Ami történt kettőnk között megbántam. Meg nem történté nem tudom tenni. Okulni akarok belőle, de az érzéseimet nem tudom irányítani. Ha valaki volt, vagy van hasonló helyzetben, vagy ha van ötlete miképpen tehetném kicsit jobbá a hangulatot és meg akarja osztani velem kérem írjon!



#munkahely-munkatárs
2014. szept. 25. 21:44
 1/1 anonim válasza:
Mondd meg neki hogy ami kettőtök között történt azt felejtsétek el és nem akarod őt elvenni a párjától. Legyetek munkatársi viszonyban. Felejtsd el őt és olyat keress akinek nincs párja.
2018. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!