Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen tovább?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel úgy érzem egy húron pendülünk. Rég óta ismerjük egymást, egy ideje pedig egyre közelebb kerültünk, elég sok időt töltöttünk együtt.

Kb 3 hete, pár haverral átmentünk hozza iszogatni, lassan már mindenki felszívódott és csak ketten maradtunk, mondtam mennem kéne, ő pedig arra kért, maradjak. Beszélgettünk minden féle komoly témáról, régi kapcsolatokról, aztán lefeküdtünk aludni. Persze az ágyban is beszélgettünk tovább. Aztán elcsattant egy csók, utána meg több és még több. Életemben ilyen egy húron nem pendültem senkivel. Mintha évek óta együtt lettünk volna és értettük volna a másik minden kis mozdulatát. Szexre nem került sor, mintha mindketten tudtuk volna, hogy ennél tovább nem megyünk.

A baj viszont az, hogy miután elaludt, leléptem. Beijedtem, az az igazság.

Próbáltam utána beszélni vele, találkoztunk is, igaz nem csak ketten voltunk, de ott is csak annyit beszelt velem, amennyit a helyzet kért, máskor átnézett rajtam. Magyarul, nem vesz számba azóta.

Szerintetek mi tévő legyek? Nem szeretnek nyomulós lenni. Nagyon fontos nekem ez az ember. Nem maradhat ennyiben az egész.


2018. aug. 4. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Hany evesek vagytok?

Nem akarlak kiabranditani, de magadtol nem nagyon latod, hogy ez csak annak az alkalomnak szolt es ugye ott volt a pia is. Az utana valo viselkedese is mindent elmond. Azt is, hogy te neki mennyire vagy fontos. Semennyire.

Sok embernek volt ilyen, ez van, lépj túl rajta.

2018. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá konkrétan.A legrövidebb út az egyenes.
2018. aug. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!