Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszex lanyok a ti baratotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lanyok a ti baratotok tudja hogy biszexek vagytok?

Figyelt kérdés

Ha tudja mit szol hozza? Hogy reagalt? Hogy mondtatok el neki?

Azt is mondhatjatok hogy hany evesek vagytok es hogy a baratotok szakitott e(ha exrol van szo)


2018. aug. 6. 19:31
 1/2 anonim válasza:
18 éves vagyok, én minden fiúnak akivel beszélek ( elég sokkal, sokat ismerkedem) kb. Elsők közt van, hogy elmondom. Általában a fiúknak ez tetszik, van aki egyből harmasra gondol, de ezen kívül szerintük ez szexy és teljesen rendben van. Ezért biztos nem fog veled szakítani, szerintem nyugodtan mondd el neki. Nem kell körítés semmi, mondd hogy egyébként hiszek vagy :D szerintem sima :)
2018. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen tudja, nem érdekli, nem befolyásolja a kapcsolatunk. 5.5 éve vagyunk együtt.

22N

2018. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!