Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az ellen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni az ellen ha túl hangosan beszélek és mindenki azt hiszi kiabálok vele? Állandó konfliktusforrás a párom és köztem de kiderült utólag, hogy barátság is szakadt meg ezért mert nem tudok szerintük viselkedni.

Figyelt kérdés
Mindig mindenki rám szól, hogy halkabban beszéljek de nekem nem tűnik fel, nem hallom hogy hangosan beszélnék. Többször rám szóltak már tömegközlekedésen is. Mit lehet tenni?
2018. aug. 7. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vedd fel mikor beszélsz, és hallgasd vissza.
2018. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Beszélj halkabban?

Továbbá menj el fülészhez, hogy megnézesd a hallásod, mert ha nem hallod, hogy te `kiabálsz`, akkor lehet belső fül problémád.

2018. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

A hallásod egyébként jó?


Általában akkor beszélünk hangosabban, ha nem halljuk a saját hangunkat. Én azt javasolnám, hogy keress fel egy fülorvost, ha eddig még nem tetted meg.

2018. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A hallásoddal minden rendben? Mert a kissé nagyot hallók szoktak sokkal emelkedettebb hangon kommunikálni.
2018. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Halkabban kell beszélni. Nem olyan nagy mutatvány.
2018. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Voltam fülészeten egy általános kivizsgákáson de mindent rendben találtak. Számomra ahog hallom magam, az szerint halkan beszélek. Próbáltam már ennél is halkabban de akkor meg azt mondták miért suttogok. Egyszerűen én nem hallom magam úgy, ahogy a környezetem. :(
2018. aug. 7. 11:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Tanuld meg szabályozni a hangerődet. Akár beszédtechnika órákat is vehetsz.

Rám is folyton rámszólnak, de lejjebb tudom venni a hangerőmet normálisra. Ha lelkes cagyok, akkor hajlamos vagyok hangos lenni

2018. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez a beszédtechnika dolog még nem jutott az eszembe, köszönöm!
2018. aug. 7. 12:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Tessék? Nem hallom a kérdést normálisan. Hogy milyen a hallásom? Jaaa, római katolikus.
2018. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szoval olyan orkanum vagy mint pl.......Gyozike? Az beszel ugy, hogy meg a suket is hallja. Ha enekel meg meg a holtak is felkelnek.
2018. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!