Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú ideje nem beszéltünk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú ideje nem beszéltünk. Hogyan állhatnék ehhez lazábban?

Figyelt kérdés

Elso szerelem az eletemben,elso ferfi,elso szex. Egy nalam 10 evvel idosebb kulfoldi ferfi,aki tavaly ev elejen teljesen magaba bolonditott. Egy ket honapig tartott az egesz. Viszonylag az elejen tortent meg az egyuttletunk...akkor voltam 21 eves,akkor toltottem be.

Az egyetemen ismerkedtunk meg..leult hozzam, es slkezdtunk beszelgetni ,a meg akkor viszonylag keves angol tudasommal. Mostanra mar az angolom egesz valasztekos.


Akkor lett vege,mikor kb a 3.honapban mikor talalkoztunk, csak arrol szolt..hogy o szeretne osszebujni velem,de en megmondtam neki,hogy nem ,mert nem is ismerem igazan es olyan keveset vagyunk egyutt... Aztan az lett a vege,hogy kozeledett..akartam is meg nem is .

Mikor mar ugy lattam ,hogy jelei vannak annak,hogy nem vagyok egyedul neki..akkor elinditottam a folyamatot..es igazabol o is, alig ketesett. Majd egy talalkozon olyan stilusa volt es olyan flegma volt ,hogy otthagytam .

Irtam neki egy uzenetet ,amire sose jott valasz. Itt lett vege.



Ezutan nyaron iszonyatosan fajt az egesz..es hogy mibe keveredtem. Majd telen decemberben egy buliban o is ott volt,es latott,hogy tancolok egy fiuval. Odajott,es nezte.


Iden februarban megjelent az epulezben ,ahova mar egy jo ideje nem jart..es leult mellem az asztalhoz. Hirtelen nem is hittem el. Ketdezte ;hogy vagyok...de en huvosen reagaltam. Kozben a telefonjat nyomkodta,keresett valamit hogy megmutasson. Hivott,hogy beszeljunk valahol..de pont erkezett hozzam valaki es elkuldtem.



Majd erre most augusztusban en tettem egy olyan lepest..hogy a masik fb -n irtam neki. Azt kerdeztem,hogy az orszagban van-e . Nem valaszolt csak napokra ra bejelolt ismerosnek. Aztan megkerdezte ,hogy vagyok.... erre irtam par szot .es mivel egy egesz nap telt el reakcio nelkul ,leirtam a lenyeget : Oke,nem foglak zavarni. Csak tudni szerettem volna,hogy minden oke veled,egeszseges vagy es megtalaltad a boldogsagod.


Ezt csak megnezte,majd ejszaka visdzairt,hogy hianyzom neki es kozvetkeuo honapban megprobal jonni ...es remeli hamarosan lat.


Erre visszakerdeztem,hogy tenyleg tervez jonni?

Azt irta igen es hogy hianyzom neki..

En is leirtam ,hogy o is hianyzik nekem,amire egy napig semmit nem reagalt. Ma kuldott ra egy szivet(reakciot).


Oszinten,nem szamitottam arra,hogy ujra megprobal hulyiteni ... En tenyleg szerelmes voltam belr,es mivel elso , igy az is marad orokke.

Mindig ha ragondoltam es hianyzott,az volt bennem,hpgy elfogadom,hogy nem vagyunk egyutt..de legyen boldog,talalja meg a boldogsagat. Mintha csak en latnam benne a jot ,akkor is es mindig is ...



Ezek utan ,ha ugy alakulna,hogy tenyleg ideutazik..en akarok vele talalkozni. Akarom ujra erezni...

Ha nem,akkor pedig ismet sikerult a szavaival hitegetni..Amivel Tisztaban vagyok,az En Felelossegem. Mert hagytam. De oszinten? Egyszeruen annyira vonz..hogy nem tudok mit tenni...


2018. aug. 7. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezt kell írjam, de csak az egoját borzoltad fel ennek az embernek. Ne kezdj vele, mert csak neked fájna, amikor lelép, mert lefog. Te pedig kifosztva fogod érezni magad.


Jobb az ilyet kihagyni.

2018. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igazabol tudom 😓😦

Senki nem erti,akinek errol meseltem..de akarhogy is viselkedett velem,hitegetett, en akkor is azt szeretnem ha ő boldog lenne. Ha nem is lathatom es nem is velem,csak tudjam azt,hogy boldog ,egeszseges...

Ez volt a celom a felkeresessel. Azt nem gondoltam,hogy majd azt irja,hogy talalkozunk meg es hogy hianyzom neki..ebbe bele sem gondoltam..



Nagyon faj igy letezni,..ma sem beszeltunk egy szot sem. Csak log a levegoben az egesz. Lehet csak unalmaban irta az egeszet..de miert? Hogy lehet ilyen valaki?


Azt irnam neki ,hogy ..nem szeretnek talalkozni,nem ez volt a celom a felkeresessel,csak tudni szerettem volna,hogy jol van . Azt a reszt ugy sem erti,hogy nekem erzelmeim voltak...

2018. aug. 7. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:

*en akkor is azt szeretnem ha ő boldog lenne. Ha nem is lathatom es nem is velem,csak tudjam azt,hogy boldog ,egeszseges...


Minden normális ember ezt szeretné a másik embernek, csak sokan ezt félre értik, és megpróbálják kihasználni az adódott lehetőséget.

2018. aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hat ,en nem igen hallok ilyen sztorikat,hogy jot kivan valaki az exnek es meg tudatja is vele.

Nekem ez a problemam,hogy kesztetest ereztem,hogy tudassam vele,hogy gondolok ra ,hogy erdekel a hogylete...amibol nem csoda,ha tobbet lat bele. Valahol bennem is ott van a tobb,mert meg most is iszonyuan vonzonak tartom...es ugy ahogy van egy alompasi, a viselkedeset leszamitva ...

2018. aug. 7. 19:02
 5/8 anonim ***** válasza:

*alompasi,


A külsőleg álompasikategóriás pasikat métely, gyűlölet, árulás veszi körül, ha jobban utána mész, és megismered.


Nekem nem kell álompasi, pont ez miatt.

2018. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Amit irsz,biztosan van benne valami.

.

en olyan beallitottsagu vagyok,hogy ha valakiben megtalalom a jot,megha nagyon melyen is,akkor abba kapaszkodok..es felreteszem,hogy egy bunko. Mintha nem erdekelne,pedig nagyon is. Egy ferfi legyen tisztelettudo ..ez alap

2018. aug. 7. 19:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Nahát,mintha csak az exem szakítás utáni viselkedését írtad volna le...annyi különbséggel,hogy én magamban tartottam,hogy érdekel. De csakis azért,mert az előzőekben már rájöttem,miféle ember /ezért ex.


Én is szerelmes voltam belé és nem volt semleges sosem. Viszont az igazság az,hogyha egy FÉRFIT érdelelsz,keresni fog, ha te keresed válaszol,nem ignorál hónapokig. Az meg nagy duma,hogy x hónap után 'rájött' hogy hiányzol. Baromira fájt,de én sem hiányoztam az exemnek...csak épp nem volt kit dugni,kellett egy kis ego tuning. Ne add meg neki..hagyd a francba..annyi rendes srác van,ne pazarolj időt és energiát olyanra,akinek max egy kis tartalék szórakozás vagy. Ennél sokkal többet érsz,hidd el magadról.

2018. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mintha engem nem vennének észre a fiúk/férfiak...

Ha szórakozni is megyek,csak külföldiek jönnek oda..

Magyar nem udvarolt nekem mostanában...

2018. aug. 7. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!