Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Nem beszéltünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Nem beszéltünk még sokat, tetszünk egymásnak, kerülgetjük egymást, de nem bírjuk elhívni egymást randira.

Figyelt kérdés
Olyan zavarban vagyunk mindketten, hogy beszélni nem merünk,csak nyervogunk..tök röhejes:)remeg a hangunk, a kezünk és inkább elmenekülünk. Gondolom fel kellene adni, de nem megy:(

2017. jún. 21. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

férfit keress ne ilyen l/*/faszt

fogadok simán találnál értelmesebbet, aki határozott, és tudja mit akar.

2017. jún. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam oldani az ilyen helyzetet, hogy őszinte vagyok: "De gáz, hogy ilyen zavarban vagyunk, itt szerencsétlenkedünk, nem? Nincs kedved meginni egy kávét munka/suli után?"


Ha ő nem mer lépni, és te szeretnél valamit, akkor lépj te, vagy adj neki egy sanszot, hogy ő hívhasson el: " Téged is érdekel ez a film? Engem is, de nincs kivel elmennem megnézni. " stb

2017. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én inkább magabiztosabb lány vagyok, nem vagyok az a nem merek a szemedbe nézni típus legalábbis (ezer éve nem jöttem úúúgy zavarba senkitől), kivéve a legutóbbi esetig.


Nem rég x év után annyira megfogott valaki, hogy vele szemben ültem le, és egyszerűen ahogy ezt realizáltam, így elnéztem jobbra, lesütöttem a szemem, megint felnézek, még mindig ott van és épp ide néz, akkor nézek balra le a földre magam mellett.

--> Mondom te jó isten, mi van már velem? :D Ugyanazt mondtam magamban, mint a 2-es: "Te isten, szedd már össze magad, ez nevetséges!" :D ÉS röhögtem magamon.


Ezután a gondolatom után ( és mert a másik is rám mert pillantani talán), már felbátorodtam és a szemébe mertem nézni rendesen.. :)

2017. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod azt hogy kölcsönös a vonzalom? Lehet azért nem hív el, mert nem is érez semmit irántad. Vagy látja rajtad,hogy neked tetszik ő, neki viszont te nem vagy az esete és ezért van zavarban a társaságodban. Nem akar megbántani ezért kerüli a társaságod. Addig nem tudod meg az igazságot, amíg el nem mondod neki azt, hogy ő nem közömbös a számodra.
2017. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!