Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztünk a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a barátommal annyira haragszom rá már 2 napja nem beszéltünk. Csináltam tesztet terhes vagyok. Most nem tudom eldönteni felhívjame. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi a probléma tárgya, de mindentől függetlenül hívd fel, de a legjobb, ha személyesen mondasz el neki egy ilyen fontos dolgot. Erről mindenképp tudnia kell!
2018. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz!
2018. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szergej55 ***** válasza:
100%
Mindig öröm tölti meg a szívemet és lelkemet, mikor látom, milyen felelősségteljes emberek fognak gyereket nevelni.
2018. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem akkor hívd fel, ha tőle van a gyerek.

31/f

2018. júl. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nem a terhességedet kéne most megbeszélni. Oldjátok meg előbb a konfliktust és csak utána hozd szóba, hogy terhes vagy.
2018. júl. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
12.hetig azert alljatok szoba egymassal...
2018. júl. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Mindenképp beszélj vele minél előbb, nehogy az legyen a vége, hogy ő elkönyveli a szakítást, és mire észbe kapsz, neki van más, te meg nem tudod elvetetni. Nagyon gyorsan elmegy az a pár hét, ha csak vársz a csodára.

Mennyi idősek vagytok? Szüleid tudják? Meg akarod tartani?

Szerintem hívd fel, hogy pozitív a teszted, kísérjen el a nőgyógyászhoz, mert szükséged van a támogatására.

2018. júl. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
24 vagyok ,barátom 27 Meg akarom tartani. Szüleim még nem tudják
2018. júl. 6. 08:45
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ne mond el neki.. azért ne béküljetek ki mert terhes lettél.. bár nem tudom mi volt a veszekedes tárgya, de az biztos h egy gyerek nem old meg egy kapcsolatot sem.. :( Én a helyedbe megvárnám hogy ő jelentkezzen ha érdekled annyira akkor talán egy gyerek se lenne probléma.. de így lehet csak kötelességnek fogja venni hogy kibéküljön veled..
2018. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
csinálj még egy tesztet, hátha nem. jobb lenne mindenkinek.
2018. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!