Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elutazzak a párom nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutazzak a párom nélkül Amerikábal?

Figyelt kérdés

Adodott egy lehetőség, hogy Egyesült Államokba utazzak ősszel.

Úgy néz ki meg is tudnám oldani, egy nagy álmom válna valóra.

Viszont párom nem fog tudni kivenni szabadságot, eljönni velem.

Én mennék egyedül is, mert nem tudom lesz-e még ilyen lehetőség az életben..... de nem tudom, hogy nagy "bunkóság lenne" nélküle elmenni? (relatív rövid idő: 2 hét).

Ugy erzem a ha én lennék a helyében bántana a dolog kicsit, de mivel tudom, hogy nem mindennapi lehetőség, ezért elfogadnám, hogy elmenjen.



2018. aug. 7. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Menj, ilyen esely tobbet nem lesz.

2 hét nem sok idő. Ha tamogat, meg fogj erteni

2018. aug. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Egy másodpercig se gondolkozz ezen. Nem hónapokról van szó, hanem 2 hétről. Igaz, előbbi esetben sem szabadna gondolkozni ezen.

Az ilyen lehetőségeket meg kell ragadni, mert egész életedre szóló élményt nyújthat. Akit pedig zavarna, hogy a párja él egy ilyen lehetőséggel, az egy önző és kicsinyes alak.

2018. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképp! Ha a párod nem önző, lehet, hogy picit rossz érzés lesz neki, amiért nem tarthat veled, de tamogatni fog, mert ez egy életreszóló élmény. Ráadasul két hét az semmi, a kérdésből azt hittem legalább fél évről lesz szó.
2018. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj. Én sem örülnék ha nem utazhatnék el a párommal, de nem akarnám hogy ő csak azért maradjon le egy ekkora lehetőségrôl mert én nem mehetek. Felesleges szolidalitást vàllalni.
2018. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ezen túlságosan dilemmázni, két hetet mindenki kibír, és az álmod valóra válna. Ha a párod miatt kihagyod, egész életedben bánni fogod.
2018. aug. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 peca1000 ***** válasza:

Menjél csak, 2 hèt az kibírható.


Nem esik jól a pasidnak, ez érthető, de rád nem haragudhat.


Majd ha lesz rá alkalom, kimentek együtt.

2018. aug. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A barátod megpróbálta egyáltalán elintézni a szabadságot, vagy előre eldöntötte, hogy ùgysem lehet? Amúgy persze, hogy menj! A barátod meg iparkodjon azon a szabadságon...
2018. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En amerikaban lakok viszont ha ugy tudnek csak elutazni 2 hetre Magyarorszagra hogy a felesegem nelkul akkor inkabb nem mennek mert tudom hogy o szeret utazni es szomoru lenne ha nem johet.

Inkabb hagynam hogy o utazzon egyedul ha pl nem telik 2 repjegyre, stb

Neked kell ismerned a parod hogy o nem banna e ha egyedul mesz.

2018. aug. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!