Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jól döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Tehát. Eloszor is elnézést a helyesíras miatt. telóról irok.

Volt egy völegenyem fél évet voltam vele eggyütt ebböl 1 hónapig jegyese vltam.

Szakitottam vele, mert már sok vita volt köztünk, meg untam h nem akar dolgozni jó neki a havi 22ezren tengődni pedig okos, rendes gyerek ő, érettségivel jó szakmával, de kijelentette h nem fog min bérért dolgozni, ami a szakmája. sose kereste a munkát, pedig szerettem volna h. dolgozzon vagy h kimenjunk kulfoldre, de megmondta h nem megy nem hagyja el az anyját. kitalálta h neki az anyja ápolasra szorul aki nyugdijas cukorbeteg de el bírja magat latni, max a lába fáj néha dokihoz kell elvinni, bajom se volt az exem anyjával. az apját nem ismertem már nem él.

meguntam aztis h. alig jártunk el valamerre a fél év alatt /talán egy kezemen megtudom számolni h hányszor mentunk el valamerre általába nála voltam, pedig van ami nem pénzfüggö, bár volt h a fejemhez vagta h sokba kerülök neki közbe csk egy 300ftos hot dogról lett volna szó, meg nem csalt meg meg ilyesmik../ amugy jól kijöttünk néha veszekedtünk emiatt , de szerettem azért néha még hiányzik közbe én rúgtam ki. én meg dolgozok igaz min. bérért de nem a segély a cél , exemnek meg megfelelt ez az élet, bár sose fizettem neki meg nem tartottam el. néha hiányzik egy hónapja mentem vele szét jo volt vele a sex is meg szerettem vele lenni meg jó volt vele beszélgetni, stb. bár a kapcsolat már végleg megszakadt. Szerintetek is jól tettem h kirugtam? normális h így érzek még?

L.23



2014. ápr. 11. 23:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
vagy írjatok h. hogy lépjek tovább. olyat ne írjatok h jöjjek össze mással, mert az nem megoldás nekem az a mód sose jött be.
2014. ápr. 11. 23:13
 2/13 Zakathol ***** válasza:

Már eleve ott eldobtam a fonalat, hogy igent mondtál egy ilyen embernek. :D Ráadásul 5 hónap után... :D


Jóhogy jól tetted. Ne izguljál elmúlik.

2014. ápr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Szerintem jól döntöttél, nem kell függni senkitől. Neked és neki is más terve van az életre és úgy néz ki, hogy nem passzolnak egymáshoz a terveitek. Azt meg nem is mondtam volna, hogy gyere össze mással, mert az nem megoldás arra, hogy elfelejtsd őt (mintha el lehetne), meg elég szánalmas is. Jó darabig hiányozni is fog, de az idővel jobb lesz.
2014. ápr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

fél évet voltam vele eggyütt

+ sok vita volt köztünk

+ nem akar dolgozni, sose kereste a munkát

+ nem megy nem hagyja el az anyját

+ alig jártunk el valamerre

+ volt h a fejemhez vagta h sokba kerülök

__________________________________________________

= IGEN, jól tetted!

2014. ápr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
tudom, csk reméltem h megváltozik. jó lenne ha már elmulna voltak azért szép percei is ennek a kapcsolatnak...és nehéz most. meg na, ez volt a leghoszabb kapcs.om eddig.
2014. ápr. 11. 23:19
 6/13 anonim ***** válasza:
A rosszat is meg lehet szokni, és hiányzik ha elveszíted, de attól még az nem jó. Ebből sok sok vita lenne, szóval jó hogy szakítottál vele.
2014. ápr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ja, amúgy azon sose töprengj, amit már megtettél, mert fölösleges. Azon gondolkozz mi a következő lépés egy jobb élet felé.
2014. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Érdekes azért h. ő milyen gyorsan továbblépett, felülírta a kapcsolatot, pedig eljegyzett meg szeretett is mostmár ismerkedik másokkal /a szakítás utan egy héttel is ez volt/ meg hetente bulizik ugy h csk segélyt kap nekem így a pofámról sülne le a bőr ha így buliznék. mult 7en ugy összevesztem vele h letiltott fbról meg a 'maradjunk barátoknak' is vëge lett, ami szar mert azért el lehetett vele dumálgatni, a kapcs. elött jóban voltam vele , régi ismeretség volt ez.
2014. ápr. 11. 23:31
 9/13 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Szerintem ha valakin túl akarsz lépni azzal nem jó ha tartod a kapcsolatot, mert mindig azon fog járni az agyad, hogy mikor mondja már azt, hogy béküljünk ki és kezdjük újra és minden ott folytatódna ahol abba hagytátok. Lehet, hogy most nehéz de szép lassan majd túl teszed magad rajt, főleg úgy, hogy ilyen fiatal vagy és előtted az egész élet.
2014. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
jaja, csk néha úgy vok vele h már 'őregnek' érzem magamat meg nem tul jónak meg elég válogatós vagyok, pl nálam fontos h korombeli legyen /én pl23 vok a párom legyen 23-28 év kőzötti meg lakjon a közelembe./ de azért folyamat a bunkók próbálkoznak meg a kiélt 40 felettiek, meg stb. diszkókba nem járok a falu ahol élek ott nincs norm. hely ,max a másik városba, oda néha jutok csak el, csk ott meg sok a részeg tahó, neten meg már nem ismerkedek mert megütöttem már a bokámat vele párszor.
2014. ápr. 11. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!