Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok kiverni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok kiverni a fejemből egy lányt, miközben menyasszonyom van?

Figyelt kérdés
A munkahelyen láttam meg először és azóta nem tudom elfelejteni. Ráírtam egyszer facen, beszélgettünk erről-arról, elköszöntünk, hogy majd beszélünk. Pár nap múlva küldtem neki egy integetős matricát erre letiltott. Megkérdeztem mi a baj, megbántottam e, mondta hogy nem, nem akar barátkozni a gyárban.Még csak rá se nézzek! Pedig csajozós dumát se vetettem be.
2018. aug. 9. 03:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Mert neki van gerince, hogy foglalt emberrel nem kezd, neked meg menyasszonyod van, mégis rámozdulnál te faxtarisznya. 🤔
2018. aug. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Minden ok a menyasszonyoddal? Mert nem úgy tűnik...
2018. aug. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A válasz egyszerű: nem állsz még készen a házasságra,legalábbis nem ezzel a lánnyal.
2018. aug. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem birsz a p.ocsoddel mi?
2018. aug. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne házasodj meg! A menyasszonyod megérdemli, hogy szeresse valaki.
2018. aug. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon felemelő érzés lehet a menyasszonynak, hogy a kedves párja más p*na után futkoz meg írkál neki.. Sőt, már a "fejéből sem tudja kiverni".


Hosszú házasságod lesz, barátom.. Csak tudnám minek kérted meg a kezét? Nőjj fel!

2018. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én le tudok rázni bárkit normálisan, nem vagyok bunkó, de a magad fajta nem érdemel semmi tiszteletet. Undorító vagy, remélem a nőd is írogat másoknak melletted. Gondolom az már zavarna te nyomorult.
2018. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ásd el magad jó mélyre. Ráadásul még te kezdeményeztél vőlegényként más nőnél. Integetős matrica. Szánalom. Akkor meg minek neked a házasság?
2018. aug. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul az hogy meglatsz egy csajt es megtetszik nagyon, es nem tudod kiverni a fejedből, de hogy ráírsz es eléggé ugy tűnik hogy akarsz tole valamit az gáz
2018. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
És ilyenkor gondolkozok el,meg teis remélem, hogy tényleg az a nő kell neked aki most van,mert ezekből a jelekbol eléggé nem ugy tűnik.
2018. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!