Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt vagyok, nyaralok. Beleszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt vagyok, nyaralok. Beleszerettem az egyik barátomba. Ezzel mit kéne kezdenem? Nem állhatok elé azzal, hogy többet érzek, bocsmá. Kb. rávágná, ok, csá.

Figyelt kérdés
2018. aug. 10. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Dugasd meg magad egy másik pasival, és add a tudtára. Féltékeny lesz, aztán vigasztald meg, hogy neki is szétteszed a labad.
2018. aug. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Tedd azt, amit egy idegen férfival is tennél. Legyél nőies, csábító, ne pedig egy haverlány. A fogalmazásod olyan tinis, laza, ezzel nem tudsz megbabonázni egy férfit. Az elé állok és bevallom az egy elég ovis mutatvány, inkább ne. Szépen fűzd szorosabbra a kapcsolatot, vele viselkedj máshogy, mint a többi fiú barátoddal.
2018. aug. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 igazad lehet, köszi
2018. aug. 10. 02:53
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerűen csak legyél rá nagyon kíváncsi mikor beszél, érj hozzá néha, mosolyogj rá sokat, tartsd egy kicsit tovább a szemkontaktust, legyél a többiektől időnként külön hogy odamehessen hozzád. Férfiként ilyen jelekből veszem le, hogy érdeklek egy nőt.
2018. aug. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Osztom a #2-es és #4-es válaszoló véleményét. Legyél vele nőiesebb, kedvesebb. Egy két apró érintés. Rögtön tudni fogod, hányadán is álltok.
2018. aug. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a kettes véleményét osztom.
2018. aug. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!