Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttok rá esélyt hogy működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttok rá esélyt hogy működik a dolog?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ismerkedek egy sráccal, idősebb nálam 4 évvel.Eléggé ellentétesek vagyunk, nem valami sok közös van bennünk.Azt gondolom hogy tetszem neki, nekem is ő.Én csendesebb típusú vagyok ő pedig pont ellenkezőleg.Kicsit gátlásos vagyok, szerintem unalmas is ő pedig pont hogy nem.
2010. jún. 20. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ellentétek vonzzák egymást a legenda szerint.
2010. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a tapasztalatok szerint?
2010. jún. 20. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Fele-fele arányban. Ha a pár két fele inkább kiegészíti egymást, akkor az nagyon jó. Ha viszont nem tudnak mit kezdeni a másik eltérő személyiségével akkor halott ügy. De messze nem reménytelen a dolog.
2010. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha 13 vagy, és 17, gond.

Ha 14 vagy, és 18, gond,

Ha 15 vagy, és 19, gond.

Ha 16 vagy, és 20, nem nagy gond.

Ha 17 vagy, és 21, nem gond.

Ha 18 vagy, és 22, jó.

Ha efelett, akkor szerfelett jó.

Na most attól függ, melyik intervallumban vagy, Kicsim.

2010. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
19 vagyok ő pedig 23.
2010. jún. 20. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:

próbáljátok ki,

a nagyon különböző emberek érdekes dolgokat tudnak kiváltani a másikból,

ha egyikőtök sem depresszív alkat, akkor különösen jó is lehet.

2010. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nálam az a helyzet, hogy én ultraaktív srác vagyok, kicsit agresszív, bátor, cselekvésre sarkalló, és cselekvésre képes, nem fél a konfliktusoktól...

A lány meg inkább vicces, jófejkedő, mindenki szereti, olyan kis angyal...

Na mi olyan ízeseket szoktunk veszekedni, hogy egyszerűen imádok Vele. Felforr a vér.

2010. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!