Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudom hogy szeretem-e.

Figyelt kérdés

Egy srác nagyon tetszett nekem.(persze ezt nemtudta) Pár napja írta hogy tetszem neki, majd úgy 2 nap múlva h szerelmes. Amikor írta én teljesen elbizonytalanodtam, mindenféle kifogást kerestem magamba h fiatalabb, más településen lakik, ilyen a haja, olyan az orra. Nem tudom miért :S De közben mindig vártam h írjon sms-t, jöjjön MSN-re. Úgy két napja éjszaka írt sms-t h nagyon szeret és h én szeretem-e? Mondtam neki hogy szerelmes nem vagyok, de nagyon bírom, meg helyes. Erre írta hogy csalódott. Nagyon rosszul éreztem magam ez miatt, de másnap megbeszéltük. Most pedig úgy érzem szeretem, vele akarok lenni. De közben attól félek, hogy ha beírom neki hogy szeretem meg fogom bánni. Csak 10 nap múlva tudunk találkozni, és attól félek h személyesen nem tetszik majd úgy. Persze találkoztam már vele párszor, de akkor még nem tetszettem neki( vagyis nem tudtam róla.) Szerintetek az ciki ha fiatalabb egy évvel? Mit csináljak? Azt sem tudom hogy szeretem-e. :(

15/L


2010. jún. 20. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod szereted-e, akkor nem szereted. Hagyd a fenébe.
2010. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Könyörgöm, miért nem tudnak a lányok éretten gondolkodni, ha már megérik a testük. Ez a baj. Ez a gondok fő forrása.
2010. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
na hát az gáz ha nem tudod hogy szereted-e -_-
2010. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, majd minden megy (vagy nem megy) magától. Szerintem ez az egy év esetetekben még nem gáz.
2010. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!