Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy kapcsolatban hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy kapcsolatban hogy működik? Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Biztos emberfüggő is amit kérdezni fogok de arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek egy kapcsolatban, mitől függ hogy egy párnak mennyi együtt töltött idő sok és kevés? Illetve, a kapcsolatban jó esetben összecsiszolódnak, jobban ragaszkodnak egymáshoz, de időben ez hogy alakul ki?


Például az ismerkedés elején, kapcsolat elején például egy napokra találkozik egy pár, aztán később több napra... vagy például mikor van az hogy simán együtt töltenek egy teljes hetet, vagy mikor elég csak pár nap, valami ilyesmi érdekelne.

Biztosan embertől is függ de szerintetek mennyire van ezekre egy általános szabály? Nálatok hogy működik?

Persze lehet mondani hogy ha szeretjük a másikat akkor semennyi idő nem túl sok együtt de szerintem ez így teljesen nem igaz mert ez fokozatosan alakul ki legtöbbször.

Ez hasonló szerintem az összeköltözéshez, mert az is kinek mikor jön el, meg ahhoz is valahogy máshogy kell érezni a másik iránt mint a kapcsolat elején.


2018. aug. 10. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Semmilyen szabaly nincs. Fugg attol is, milyen messze laknak, mennyit, mikor folgoznak, tanulnak.
2018. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan vagyok, aki szereti, ha békén hagyják, tehát nekem kevés együtt töltött idő is elég. Az a halálom, hogyha vki rám akaszkodik és nem hagy levegőt venni... ellenben nincs hiszti, ha adott napon nem ér rá találkozni velem, mert mondjuk túlórázik, vagy ha a haverjaival elmegy valahova.

Persze, hogy ha szerelmes vagyok vkibe, akkor szeretnék minél többet vele lenni - ugyanakkor ha ez meg is valósul, az hamar kimerítővé válik, és nem tud hiányozni a másik, ha egyszer mindig itt van! Kell a külön töltött idő.

Szóval a szimbiózisra mindenképpen nemet mondanék, akár 2 napja, akár 20 éve vagyunk együtt. Tudom, hogy másoknak ez fura, de ez van.


29/N

2018. aug. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Második válaszolóhoz még egy kérdés: azt írtad hogy nem szereted ha valaki rád akaszkodik. Nálad ez pontosan mit jelent? Neked mi a max idő amit együtt akarsz valakivel tölteni?
2018. aug. 10. 21:14
 4/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
40%

Az esetek döntő többségében a nőhöz kell alkalmazkodni. Majd ő dönt a párkapcsolat sorsáról, majd ő meghatározza, mi az az időintervallum, ami még belefér egy kapcsolatba együtt eltöltött időtartamként. Kompromisszum nuku. Ha kevesli az együtt eltöltött időt, szakít. Ha sokallja, szakít. Ha tőle keveslik az együtt eltöltött időt, kikéri magának és szakít, ha besokallnak tőle, kikéri magának, s szintén zenész.

Egy párkapcsolat szinte teljes mértékben azon múlik, mennyire vagy képes alkalmazkodni egy nő igényeihez.

2018. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló: köszönöm neked is a választ! Szerintem akkor jó egy párkapcsolat, ha mindkét fél tud alkalmazkodni, mindegy, hogy férfi vagy nő. Egy kapcsolatért két embernek kell tenni.
2018. aug. 10. 21:32
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

Azt jelenti kérdező, hogy ha átöleled a derekát alvás közben, "megfullad", ha random kap egy puszit, cöccög, ha simán megöleled, akadályozod és különben is mit rinyálsz, hogy már 2. hónapja nem ér rád.

32/f

2018. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
32/f-nek üzenem hogy hagyja a hasonló beszólásokat! Rólam egy szó sem volt a kérdésben!
2018. aug. 10. 21:57
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt a "2. hónapja nem ér rád" szöveget nem tudom hogy kapcsolni a kérdéshez. Ez csak valami kitaláció.
2018. aug. 10. 21:59
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen személy-, ill inkább párfüggő a dolog.

Nálunk heti egy találkozásból szépen lassan heti több lett. Előbb csak egy kávé erejéig, majd együtt vacsoráztunk, majd ott is maradoztam éjszakára.

Nagyjából úgy fél év után értünk el odáig, hogy a szabadidőm nagyobb részét nála töltöttem, így arra jutottunk, hogy macskástul, mindenestül átmegyek hozzá.

Neki nem is a sok együtt töltött idő volt az, amit meg kellett szoknia, hanem, hogy a saját kis birodalmában már nem csak egy polcnyi helyet foglalt el más.

Én is és ő is szoktunk 12 órázni munkahelyen. Ilyenkor azért már hiányzik. Hetente kb 1x pár óra hossza barátnőzés/haverokkal beszélgetés külön-külön és évente külön töltünk 3-4 napot.

Ha huzamosabb ideig folyamatosan együtt vagyunk, akkor már vágyom az egyedüllétre-és ő is. De mondjuk egy 12 órás műszak végén izgatottan várom, hogy hazaérjek és végre vele legyek, néhány nap után főleg. Arra a kezdeti, rózsaszínfelhős vágyakozásra emlékeztet. Imádom hiányolni, majd viszont látni.

2018. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

A #3as kommentben feltett kérdésre írtam, amit kettesnek szegeztél, mert még nem írt, nekem meg volt olyannal dolgom, aki ezeket mondta, mint amit kettes leírt.

Mi a fenét vettél magadra ember? Ennyire késő van? :)

32/f

2018. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!