Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy kapcsolatban hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy kapcsolatban hogy működik? Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Biztos emberfüggő is amit kérdezni fogok de arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek egy kapcsolatban, mitől függ hogy egy párnak mennyi együtt töltött idő sok és kevés? Illetve, a kapcsolatban jó esetben összecsiszolódnak, jobban ragaszkodnak egymáshoz, de időben ez hogy alakul ki?


Például az ismerkedés elején, kapcsolat elején például egy napokra találkozik egy pár, aztán később több napra... vagy például mikor van az hogy simán együtt töltenek egy teljes hetet, vagy mikor elég csak pár nap, valami ilyesmi érdekelne.

Biztosan embertől is függ de szerintetek mennyire van ezekre egy általános szabály? Nálatok hogy működik?

Persze lehet mondani hogy ha szeretjük a másikat akkor semennyi idő nem túl sok együtt de szerintem ez így teljesen nem igaz mert ez fokozatosan alakul ki legtöbbször.

Ez hasonló szerintem az összeköltözéshez, mert az is kinek mikor jön el, meg ahhoz is valahogy máshogy kell érezni a másik iránt mint a kapcsolat elején.


2018. aug. 10. 20:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%

Ja, és azokat csinálta, amiket leírtam. Rólad nem beszéltem, csak hozzád. Bocs, ha rosszul fogalmaztam.

32/f

2018. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
4, ez a kommentár csak arról árulkodik, hogy neked nincsenek igényeid.
2018. aug. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!