Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindez volt tegnap. Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindez volt tegnap. Szerintetek van nála esélyem? Még nem jelölt be. Szerintetek mennyire biztos, hogy akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy elutaztam egy kicsit a barátnőmékhez, a nyaralójukba. Vonattal kellett hazajönnöm, és mikor felszálltam, ledobtam magam egy üres négyes ülésbe. Kövi megállónál leült ebbe a négyes ülésbe egy srác. Nagyon bejött nekem, gondolom mindenki ismeri az érzést, mikor egy vonzó idegen közelségébe kerül. Folyton csak azon agyalgattam, hogy tudnék vele szóba elegyedni, vagy felhívni magamra a figyelmét. Mert hogy zenét hallgatott, mobilozott, utána meg olvasott zenehallgatás közben, szóval a legkevésbé sem foglalkozott a külvilággal. Csak erős késéssel érkezett meg a kalauz, de akkor a srác végre felnézett, becsukta a könyvolvasót, sőt a fülhallgatót is kivette a füléből. Miután a kalauz elment, de mielőtt visszatette volna a fülhallgatót a fülébe, gyorsan mondanom kellett valamit, úgyhogy minden mindegy alapon mosolyogva kérdeztem, jó a könyv? Mondta, hogy igen, erre kérdeztem mit olvas. És elkezdtünk beszélgetni. 😀 Könyvekről, filmekről, utazásokról beszéltünk, és iszonyat büszke voltam magamra, amiért volt merszem megszólítani, meg hogy beszédbe tudtam vele elegyedni. De sajnos a beszélgetés félbe szakadt, ugyanis nekem megszólalt a mobilom, felvettem, és ő visszatette a fülhallgatóját, és újra nekiállt olvasni. A végállomáshoz közeledve lett csak újra megközelíthető. Szerettem volna vele beülni valahova kajára, vagy valami lére, esetleg megtudni a Facebook elérhetőségét. De nem tudtam, hogy kellene bármelyiket is előterjeszteni. De ekkor ő szólított meg, és megint beszélgettünk, csak akkor már közel volt nagyon a leszállás. Együtt mentünk az ajtóhoz, és végig dumáltunk. Nagyon aranyos volt, segített a táskámmal, meg az ajtóban a peronra lépni. Nagyon-nagyon bejött nekem, annyira szerettem volna, ha nem ott és akkor van vége. Megkérdeztem, lenne-e kedve enni valamit, és rábólintott. Csak ott az aluljáróban vettünk gyrost, megettük. Persze sokkal gyorsabban befalta mint én, úgyhogy mondtam, bejelölhetne Facebookon, mire kérdezte, miért? Mondom, még cserélhetnénk tapasztalatot az olvasmányélményeinkről. Mert ugye vonaton erről jót beszélgettünk. Kérdezte a nevem, megmondtam, és gyorsan megmutattam az aktuális profilképemet is, hogy megtaláljon. Aztán elment.
2018. aug. 11. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha 2 napon belül jelentkezik akkor esélyes. Többet ne várj rá.
2018. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kérdezted meg a nevét?
2018. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha esetlegesen be is jelöl a látható közöny ellenére is, akkor azért ne lepődj meg, ha van baratnője vagy valami kapcsolata...

Te nem tudod a nevét? Lehet, hogy nem véletlen.

A leírásod alapján nem sok reményt fűzök hozzá, hogy nagyon akar tőled valamit, de ezt én nem tudhatom. 50%-ot mondok, de annyira ne éld bele magad azért. :)

2018. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
szerintem annyira nem érdekelted, csak udvarias volt
2018. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
De jó dolga van a helyes fiúknak...a hozzám hasonló rusnya szarok elől meg csak menekülnek a nők.
2018. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5# Nem hiszem, hogy rusnya szar vagy. Amúgy meg, ha nem érdeklem ezt a srácot, neki sincs ebben semmi jó, nekem se, akár rusnya szar, akár nem.
2018. aug. 11. 14:10
 7/9 A kérdező kommentje:

Annyira szeretném, hogy jelentkezzen, hogy azt el sem tudom mondani. Ha nem jelentkezik, baromira csalódott leszek, nem is akarok arra gondolni.

Persze lehet, hogy kicsit már túl is misztifikálom... Van néhány zene, amik rá emlékeztetnek, és azokat hallgatom, de ettől csak még jobban vágyom rá. Pedig lehet az egész csak ilyen plátói, amit meg lenézek... De még 24 óra sem telt el a találkozásunk óta, ezért szerintem egyelőre van mire reménykedni, és még nem számít plátóinak.

2018. aug. 11. 14:44
 8/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ez emlékeztet a legjobban rá.

2018. aug. 11. 14:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Lol. Szerintem rólam van szó a kérdésben.:D
2018. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!