Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek milyen veszélyei lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek milyen veszélyei lehetnek? Szerintetek belemenjek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel egy éve vagyok együtt, minden jó a kapcsolatunkban viszont felhozta azt a témát hogy mi lenne ha kipróbálnánk még plusz egy lánnyal viszont nem szeretné hogy én hozzáérjek vagy a lány hozzám érjen. Eddig soha nem csinált ilyet azt mondta és hogy csak egy alkalom lenne. Tudom ha nem a barátnőm lenne azonnal belemennék ebbe viszont attól félek hogy közben vagy rosszul érezném magam hogy “megcsal” vagy a végén ezt megcsinálja titokban is nélkülem. Igazából nem tudom hogy elhigyjem azt hogy ez csak most merült fel benne mióta velem van vagy régen is csinált ilyet. Attól is félek hogy mi van ha a kapcsolatunk ettől tönkre megy majd. Szerintetek? 26/F
2018. aug. 11. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
mondanám, hogy menekülj, de már késő
2018. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj bele!
2018. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj bele,hogy mindenki mindenkivel lehessen. Osztozol te is barátnődön,akkor ő is osztozzon rajtad.
2018. aug. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Én ezt a kapcsolatot a lehető leghamarabb leépíteném.

Tudod miért?

Mert olyan feltételeket szabott meg, ami kizárólag csak az ő szexuális igényeit szolgálja. Magyarán téged leszar, csak neki legyen jó. Nyilván erősen jelen van benne a biszex hajlam, és ki akarja élni de te mint csak eszköz lennél jelen.

Biztos hogy nem egy alkalomról lenne szó, nyilván azért mondta mert szégyellné magát ha egyből azzal állna elő hogy neki erre van igénye.

Akiben felmerül egy ilyen kérdés, és ezzel elő is mer hozakodni a társa előtt azt garantáltan ki fogja élni a vágyait egyedül is, ha benned nem talál partnerre ebben. Nem lenne ezzel az egésszel baj, csak nálam ezek a feltételek szúrtak szemet, pont ezért azon kívül hogy ne mennék bele le is zárnám a kapcsolatot.

Előbb utóbb úgyis "meg fog csalni".

2018. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Én belemennék és látványosan masztiznék a csajra, akit pluszba hoz a barátnőd, ha már nem érhetnék hozzá...de ez meg milyen kikötés amúgy a barátnődtől? :) Tuti rosszul esne a barátnődnek és legközelebb nem menne ilyenbe bele :D
2018. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire van meg a Jóbarátokból Ross és Carol kapcsolata, majd ott az édeshármasos rész, amikor Ross kiment szendvicset enni, miközben Carol Susannel "elvolt" egy kicsit... ott sem lett jó vége, bár nézőpont kérdése ugye. :D

Szóval itt az egyetlen szendvics számodra is csak az lenne, amit a konyhában csinálsz magadnak. ;) :D

2018. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne.
2018. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Bi nőként mondom, ha ilyen felmerülne bennem egy hetero kapcsolatban, akkor ott a kapcsolattal baj van. És nem szex terén, hanem emberi oldalon. És valószínűleg már a csajjal randizok ez meg a legális próba együttlét lenne köztünk.
2018. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem mennék bele a helyedben. Ha annyira akarja, akkor intézzék egymás közt. Szerintem ez lett volna az eredeti terve is...
2018. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!