Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek a flörtbe?

Figyelt kérdés
Tetszik egy férfi de van felesége(tudom ..)de nem tudom kiverni a fejemből 2hete sokat futottunk össze és egyre jobban flörtölt nyomult..mindig hozzám ért a keze autoba oké csak a könyöke de ha elhuztam mindig kozelebb tette.nagy kerülővel vitt haza hogy tovább tudjunk együtt utazni mert nem igy szokott(semmi nem volt köztünk). belemenjek a játékába?ha igen hogy flörtöljek vele?
2017. nov. 24. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát attöl függ szeretsz e pótlék lenni. Én nem tudnék osztozkodni senkin
2017. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabban bele fogsz gabalyodni a dologba érzelmileg, aztán olyan pofáraesés vár rád, hogy a fal adja a másikat. Nagyon xar lesz ám majd olyan valakiért epekedni, aki valószínűleg sosem lehet a tiéd. A saját érdekedben kerüld a további flörtölést.
2017. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ akkor lehet távolságtartónak kellene lennem?
2017. nov. 24. 22:37
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg beszélhetnél vele nyíltan, felnőtt ember módjára.
2017. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Lehet távolságtartónak kellene lenned. -.-

Mintha nem tudnád.

De menj a fejed után, tégy amit akarsz.....úgyis megbánod.

Legalább tanulsz belőle.

2017. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nem ártana. Nem kell ahhoz jövendőmondónak lenni, hogy milyen végkimenetele lenne ennek az egésznek: lehet, hogy lenne köztetek egy röpke kis kaland, de aztán úgyis a biztosat, vagyis az asszonyt választaná, te meg ott maradnál a dugádba dőlve, összetörve, a férfiakból kiábrándulva. Csak te innád meg a sztori levét.
2017. nov. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Így van ez nagyon nem okés.

Megalázod magad ezzel a szituációval.

Keress olyat aki téged akar és a szíve csak a tiéd.

2017. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha matematikailag(nem vicc:D) nézzük a dolgot, akkor mindenre megvan az esély. Arra hogy csak meg akar fektetni, arra hogy csak túl sokat látsz bele, arra is hogy rossz a házassága, és úgy érzi veled jobban tudná élvezni az életet, csak még bizonytalan, és ezért össze vissza csinál mindent. Kijelenteni valamire, hogy az biztos úgy van, még ha átlagban lehet hogy 10ből 7szer tényleg az van kb., azt így hülyeség. Ezért csak azt tudom tanácsolni mint amit előttem írtak, hogy beszéld meg vele ezt a dolgot, ezzel oldódik meg az egész kérdés, és te is tisztábban fogod látni a dolgot, még mielőtt akármi butaságot csinálnál, vagy épp vaktában lenne szerencséd, mert összejött az a hányada a dolognak, amire matematikailag ugyanúgy megvolt az esély, mint az ellenkezőjére.
2017. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Jaj ne tedd ezt... Van felesége. Gondolj rád. Szerinted rajtad kívül hány nővel csinálja ezt még? Olvass be neki, amiért ennyire undorító disznó. Nehogy leállj vele.. :/
2017. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Két út áll előtted...

-Az egyiken a fejed vezet.

-A másikon a puncid.

Szólok, soha nem fog ugyanaz várni az út végén.

2017. nov. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!