Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány felajánlotta nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány felajánlotta nekem a barátság extrákkal kapcsolatot, belemenjek?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, akivel szoktam beszélgetni és találkozni egyaránt. 1 hete vallotta be, hogy többet érez irántam és ha kapcsolatot nem is, de laza kapcsolatot szívesen kezdene velem. Ilyenem még nem volt. Szerintetek belemenjek vagy utasítsam vissza?

24/F


2017. okt. 18. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
ha nem aids-es meg gombás, akkor menj
2017. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem menj bele. Gondolj bele, nőhöz, szexhez jutsz majd. Sok pasinak ez csak álom. Szerelemhez egyelőre még talán nem, de ha az alapokat jól lefektetitek, majd az is jöhet.
2017. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

" többet érez irántam"


Igen... szóval emiatt 100% sajnos hogy össze fog törni a szíve. Nem tudom mennyire ismered / mennyire érdekel téged hogy lesz van vele / te mennyire vagy "lovag"... Én nem tudom ellen tudnék-e állni a csábításnak ha csinos a lány, de mindenesetre az lenne a férfias lépés.

2017. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Ne!
2017. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
*mennyire érdekel téged hogy mi lesz vele
2017. okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem itt valaki sérülni fog érzelmileg. Rá is mehet a barátság.
2017. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az imént volt egy hasonló kérdés, csak a lány oldaláról felvázolva.

Szerintem, ha nem akarod bántani, ne menj bele, pontosan azért, mert ő többet gondol ebbe a történetbe, és így elkerülhetetlen lesz a csalódás, ezért nem is lenne élvezetes. Talán csak abban reménykedik, ha lefekszik veled majd kölcsönös lesz lesz az érzelmi rész is.

2017. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
az ilyesmi általában ott és akkor él,vagy legalábbis érdemes lett volna megerősíteni,hogy tényleg összejöjjön ha jó csaj.
2017. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Ha fontos a barátsága akkor ne, sose lesz már olyan mint előtte, de akár kapcsolat is lehet ha minden klappol..

Ezt csak te tudod, neked kell döntened hogy mi a fontos.

2017. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kizárt részemről, mert a barátság örökre elveszne na, meg egyoldalú a dolog...kihasználás szagú.


Te meg ha állat vagy, tedd a dolgod...ha ő meg libi kategória, akkor ez zsák és folt esete.

2017. okt. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!