Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, buktatok el első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, buktatok el első szexet azért, mert szűzek voltatok? Lányok, mondtátok már le a szexet azért, mert a srác szűz volt?

Figyelt kérdés

Miért történt, mi volt a sztori?

Hány évesek voltatok ti és a partner?

Mennyi tapsztalata volt már a partnernak?

Hogy és kivel veszítettétek el végül?


2010. jún. 20. 16:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
Én 16 évesen vesztettem el, a pasi is szűz volt, bár nekem azt kamuzta, hogy már nem az és csak évek múlva derült ki, hogy az. Bár az első próbálkozás nem jött össze neki, de mivel én is tapasztalatlan voltam, így nem tudtam, hogy emiatt valószínűleg.
2010. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
18%
cirmoscica jaaj, hová lett a vaj?
2010. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
26%
nocsak egy aggódó szűz ijfú
2010. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%
Biztos lvl 80 szüz Paladin!
2010. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

ÉN nem mondtam le azért szexet, mert a pasi szűz volt ! Nekem egy pasim volt előtte , de nem tudtam , hogy szűz, csak akkor ott az ágyban mondta meg, de nem azzal foglalkoztunk egyáltalán !:D

de azért jól esett volna, ha elmondja hamarabb, mert ő tudta, hogy én már nem vagyok szűz, de ennyi semmi több !

Én 17 évesen veszítettem el , és 3 évig voltam a pasival utána együtt. Aztán aki velem veszítette el akkor én 20 , ő pedig 19, két évig voltunk együtt .

2010. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
29%
faszom én lvl 80 szűz unholy Tauren DK val tolom... rem te holy Pala vagy...
2010. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
24%

am meg ha allis vagy akk bekaphatod...


FOR THE HORDE!!!

2010. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Úgy parázol mintha a szüzesség valami fertőző betegség lenne. Valószínű hogy akárhány éves vagy, agyilag még nem értél meg az első szexre, különben nem gondolkodnál ilyen hülyeségeken. Ki nem szarja le hogy szűz vagy. Élvezd az első szexet, meg a másodikat, meg az összes többit. Ennyi a lényeg. Ne az elvárások irányítsák már az életed.
2010. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%

Eddig 3 sráccal feküdtem le,egyik se volt szűz :)

De ha olyannal hozna össze a sors,nem zavarna:)

2010. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem mondtam el, amíg biztos nem volt a dolog :P Minek?
2012. febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!