Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan applikációkon, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan applikációkon, mint tinder/badoo szoktál olyanokkal ismerkedni, akik régóta vannak a listádon? Vagy mindig "új embereket" akarsz kifogni?

Figyelt kérdés

Van értelme több száz match-et összegyüjteni, "majd valamikor ismerkedünk" alapon, ha ennek kb 70-80%-ával sosem beszélgettem?

Mindenki úgy áll hozzá ehhez, hogy nem szívesen ismerkedik olyanokkal, akik már régóta megvannak és az elején elmaradt az ismerkedés?

Olyan emberek válaszát várom amúgy, akik használják ezeket az applikációkat, előre is köszönöm!



2018. aug. 14. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Sok értelme nincs ennek, amit írsz. Tinderen az a lényeg, hogy párba kerültök, lehet beszélgetni. Ha nem beszélgetsz, azzal azt az üzenetet sugárzod a másik felé, hogy akkor mégsem érdekel, meggondoltad magad.

Én az ilyeneket egy idő után törlöm is, semmi értelme, hogy egy csomó meg nem kezdett beszélgetés sorakozzon.

Ha meg leírod a fenti indokot, akkor még megalázóbb, talonban tartani mindenkit, nehogy pár nélkül maradj.

2018. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mit jelentsen az, hogy "talonban tartani", amikor olyan emberekről beszélünk, akit nem is ismerünk. Szerintem épp annak nincs túl sok értelme, amit te írsz.....


Ennek semmi köze a talonban tartáshoz.


Nem arról van szó, hogy valaki meggondolta magát, hanem arról, hogy sokan nem képesek beszélgetést kezdeményezni senkivel, azért nagyon ritkán hoznak össze egy ismerkedést. Nincs ebben semmi megalázó.

2018. aug. 14. 11:28
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Hagyyjuk.már. tinder és a badoo.is virtuális húspiac. Válassz húst xd ennyi avolt lényege.
2018. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 3 Nekem sikerült onnan is pár értelmes ismeretséget szereznek. Nem sokat, keveset, de azért akad.

Nem mindenki arra használja, amire te.


Felőlem te hagyd nyugodtan, az a te dolgod.

2018. aug. 14. 11:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha többszázan vannak a listádon és sosem beszéltél velük, akkor valójában nem tünik fel neked, ha valamelyik rád ír, nem tudod, hogy régóta rajta van a listádon, mert gondolom ennyire azért nem jegyzel meg random embereket. Tehát mindegy, hogy régi vagy új, akivel sosem beszéltél, csak új lehet. Bár ha nekik kevés match van, akkor nekik biztos feltűnikxD
2018. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

# 5 Nem értem, hogy miért vagy kiakadva. Vannak ilyen emberek, akiknek nehezen megy az ismerkedés, pl. itt gyakorin is sokan panaszkodnak erre.


Szaladj, őket is oltsd le. Mégis hogy képzelik, hogy nehezen megy nekik az ismerkedés és hogy mernek próbálkozni?

2018. aug. 14. 11:44
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 Végül is elfogadom a véleményed, tehát nem éri meg így ismerkedni, mert vannak, akik így gondolkodnak.


Habár nincs bennem ilyen rossz szándék senki iránt, de ha valaki így értelmezi, akkor nem éri meg a próbát:) Inkább hagyom.

2018. aug. 14. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!