Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért állítják úgy be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják úgy be a csinos, szép lányokat, mintha luxus autók lennének akiknek drága a fentartása?

Figyelt kérdés

Olyanokat látok pláne itt, hogy kigyúrt szálkás test kell, magas munkahelyi pozíció, sok pénz, mintha agyatlan ösztön állatok lennének, akiket csak menő külsővel és pénzzel lehet felszedni. Nem csak szép lányok között vannak felszínes, ösztönlények, nem csak a külsejétől függ ez.

Kedvencem az mikor valaki azt írja, hogy egy szép nőt ne vigyél bkv-val, oda autó kell. :D Ilyen kényes csaj kell egy normális férfinak? Egy igazi nőies nőnek nem az számít, hogy mivel viszed, sokkal fontosabb az, hogy ki vagy te.

Viszont a felszínes csitrikért a férfiak felelnek, mert ha nem szolgálnák ki ennyire az igényüket, nem hercegnőként bánának velük, és nemet mondanának az anyagiasságra, felszínességre és nem assziasztálnának emellé. Akkor nem lennének felszínes kiskirálylányok.


2018. aug. 14. 16:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
33%
Ez nem meghunyászkodás, hanem üzlet. A férfiaknak pénze van, a nőknek szépsége. Ezt adják-veszik egymás között. Ha neked erre nincs igényed, törődj a magad dolgával. Ha van, akkor ne picsogj, hanem tegyél azért, hogy te is megfizethesd, amit ezek a nők nyújtani tudnak.
2018. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
97%
Ez amúgy tényleg bődület f aszság. A nők kb. 2%-ról van szó, akik miatt mindenki felszínes meg buta meg túl nagyok az igényei.
2018. aug. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

#21 Oké legyen, de inkább tarsd meg magadnak ezt a beteg nézetedet. Miért meghunyászkodás? Azért, mert elfogadod ezt a f...ságot amit írtál ahelyett, hogy nemet mondanál az anyagiasságra és te is a nemi sztereotípiák eltörléséért küzdenél.

Ideje lenne felébredni uraim!

2018. aug. 15. 08:55
 24/28 anonim ***** válasza:
86%

Ezt én sem értem, szerintem az ilyen pasik az instagramot nyomkodják 0-24 miközben a háttérben bömböltetik a Feleségek luxuskivitelben c. műsort. Tudjátok a nők ugyanúgy pénzből élnek, mint ti. Ők sem ingyen járnak szoliba, kondiba stb., hanem pénzért, amit ki kell fizetniük. Fiatalabb korban a szülők finanszírozhatják, de egy felnőtt dolgozó nő általában már a saját fizetéséből él. Szóval nem fog elpusztulni attól, hogy ti nem "vállaljátok be a költségeivel együtt", mert szingliként is életben maradt és párkapcsolatban is ugyanúgy el tudná tartani magát. Vagy ti ezt úgy képzelitek el, hogy minden szép nőnek végigkíséri az életét egy Andy Vajna, aki eltartja? Mert akkor nagy tévedésben vagytok...


Nem is értem, hogy mi kerülne olyan elképesztően sok pénzbe.... Eszek, és ehhez nem kell nem tudom milyen flancos diétákat, étrendeket követni vagy minden nap Michelin csillagos éttermekbe járni, mert otthon is lehet egészséges ételeket készíteni olcsóbban. A sportolást sem csak a legmenőbb, legdrágább, luxus edzőteremben lehet megoldani a sztár személyi edzővel, hanem akár otthon/szabadban/egyetemen stb. is egyedül, de szerintem azért egy normál kondibérletet is ki lehet fizetni. A smink nem úgy működik, hogy megveszed és egyszer használod, már megy is a kukába, mert jó sokáig kitartanak és nem csak a nagy márkás drága termékek a jók, hanem a drogériások között is lehet találni jó minőségűeket. A ruha, táska, cipő pedig nem attól lesz csinos, hogy Louis Vuitton, Chanel, Gucci stb.... egy fast fashion üzletben vagy turkálóban vásárolt ruha is lehet mutatós, ami jól áll a viselőjének. Körmösök, fodrászok stb., sem csak a legmenőbb szalonokban dolgoznak horror áron, hanem ugyanúgy lehet találni olyanokat, akik szépen dolgoznak, de olcsóbban pl. nekem a körmöm havonta 3000 forint, a hajam pedig két havonta 7000. Oké, én értem, hogy valakinek az nem szép és nem elég, aki csak fast fashion cuccokban jár, csak szimpla edzésekre jár, otthon főz stb., mert neki az jön be, aki nagyon fullosan néz ki, mindene meg van csinálva, hogy tökéletes legyen és mindene luxus, a kajája, a teste, a ruhája stb., ez rendben van. Csak akkor meg nem értem, hogy mi a francnak kell sírni, hogy az mennyi pénzbe kerül....

2018. aug. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a csaj viszonylag kevés pénzből építi fel a saját stílusát. Lehet nincsenek tőgyei és kerek feszes feneke, de a kérdésben leírt szépnek és csinosnak megfelel, saját stílusa van és egész olcsón szerzi be a ruháit.

2018. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
87%

#11

Ezt úgy írod, mintha a világ 8. csodája lenne :D

Igen, 8 órában melózok, 4-kor végzek, kicaplatok az állomásra, 5-kor szállok le a vonatról a házunktól 2 percre. Onnantól időm mint a tenger, éjfélkor szoktunk lefeküdni, 7 órába elég sok minden belefér :)

Főzni hétközben nem szoktunk, rendelünk, két emberre talán olcsóbb is, mint főzőcskézni, meg hétköznap mással szeretjük inkább tölteni az időnk, szombatonként szoktunk nagyobb főzőcskét tartani (szeretjük amúgy a sütés-főzést mint közös programot)

Mosni tud a mosógép is, nem idő bedobni a göncöket és megnyomni 2 gombot :)

Takarítást gyorsan megcsináljuk részletekben hétköznap, néha rászánunk 1-1 napot a hétvégéből, hogy alaposabban kivakarjuk a lakást, nincs nagy házunk, ketten gyorsan megvagyunk.

Gyereket nem nevelek, Isten ments hogy kölyköm legyen :)

A páromra van időm, mivel ő is 5-6 között ér haza, és onnantól kvázi mindent együtt csinálunk - általában hazaérünk, elintézünk valami házimunkát, ha van kedv akkor kimozdulunk, elmegyünk bicajozni, vagy én elmegyek kocogni (ő nem tud futni, ezt csak én csinálom), megvacsorázunk, aztán lazulunk, most pl épp Trónok Harcát nézünk esténként a példa kedvéért. Máskor olvasunk, játszunk, vagy akármi.

A barátainkat inkább ritkán látogatjuk (messze költöztünk mindenkitől), akkor viszont ottalvós a banzáj, vagy pl most hétvégén megyünk majd együtt nyaralni velük, ilyesmik.

Mi ebben annyira irreális és lehetetlen szerinted? :)


#14

"Ja, szerinted a sakktól, meg a tesiórától lesznek a luxusp**ák azok, amik."

Hol írtam ilyet? :'D Megmutatnád?


"Ja, meg az erdőben mászkálástól"

Próbáltad már? :) Mire megmászod aznap az n+1. hegyet, eléggé jól megedzi az ember hátsó fertályát (is) :)

Hány Gerecse 50-et nyomtál már le, hogy ennyire értesz hozzá? :)


"Azt sem hiszem el, hogy neked egy hónap alatt nem nő le egy francia manikűr."

Akkor ne hidd el, a te bajod :D

Amúgy ha gyorsabban nő a vártnál, 2 hét környékén visszamegyek és frissítünk rajta kicsit, újrahúzzuk a tövét és kap egy szép új felső réteget. :)


"Te tényleg egy álmodozó, leharcolt, max középosztálybeli anyuka vagy. Fogalmad sincs arról, mi az igényesség és a luxus."

Bizony, CSAK a luxusprosti és a leharcolt anyuka van, más nőtípus nem létezik! Rájöttél az igazságra! :DDD


Az általad felsorolt rémségek meg legyenek boldogok a béjemvéjükben a lufiemberükkel, pont nem érdekelnek. A kérdés NEM a luxusprosti műnőkről szólt, hanem "csinos, szép" lányokról.

Én inkább vennék példát Dixie-ről, ha már valakiről muszáj, szép lány, nem műanyag, és reggelire megeszi az appalachian trail-t (ha már erdőben mászkálás :D ), nem egy kényeskedő aranyásó.

[link]

2018. aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
82%

#26


sajnos te kicsi "out of reality" vagy. nem tudom, hany eves vagy, vagy mennyire vagy tisztaban a social media vilagaval es annak szepsegidealjaval, de a no, akit linkelnel maximum egy kis faluban lenne csinos no, ahol 40 no el, abbol 20 oregasszony, 10 pedig 12 ev alatti es a maradek 10 meg tobbe-kevesbe elhizott no.

igen, ott annak szamitana.

de a mai telefonjan/szamitogepen elo embereknek ez a no semmifele ingerenciat nem valtana ki, mikor mindenhol tokeletes, gyonyoru testu es arcu noket lathatnak szuper ruhakban, makulatlan sminkben, fotosok altal keszitett kepeken.

na mar most, azzal nem vitatkozom, hogy a no, akit te mutattal, tobb erteket kepvisel, mint azok, akiknek az eletuk a testuk korul forog es hogy mikor fillerezzenek legkozelebb.

de sajnos el kell ismerned, hogy ez nem eleg ahhoz, hogy a ferfiak jononek talaljanak. sot, nagyon keves.


lenyeg a lenyeg: jo, hogy a ferfiak az ilyen kib*szott munokre gerjednek es termeszetesen szep lanyt mar kb az atlagos kategoriaba sorolnak csak, mert eppen nincs nagy melle es feneke vagy mert nincs (igenyesen) feltoltott szaja? hat nem. de ez van. talan valtozik, talan nem, kivetelek mindig lesznek, de ne alltassuk magunkat, hogy egy turkalos ruhak+kicsi smink+kis turazgatas egy csinos no kategoriaba rak majd.


ps.: nem tudom hogyan van ez Magyarorszagon, de ahol en elek, egyre tobb es tobb muno jarja az utcakat (igen, ez nem csak az instagram termeke mar, hanem eloben is lattam mar sok-sok extremen munot), es ez szerintem csak rosszabb lesz, ha a nok nem kapnak az eszukhoz es a ferfiak tovabbra is ezeket a teremtmenyeket fogjak dijazni :/

2018. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

#27

Fene tudja, az összes pasi ismerősöm azt mondja, hogy Dixie jól néz ki, akinek mutattam, a műnőket meg csak leszólják... Lehet hogy én ismerek túl normális embereket? :D

(Nem falun lakunk)

Mondjuk igazság szerint mindegy is. Akinek a nő a szilikontól és a tonna sminktől lesz jó nő, annak én úgyse akarok tetszeni :D

2018. aug. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!