Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel enyhítsem a szerelem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel enyhítsem a szerelem és a romantika iránta vágyaimat, HA?

Figyelt kérdés
HA jelenleg nincs alkalmam ismerkedni vagy nem jönne össze X okok miatt, de mégis megvannak bennem ezek az érzések. Elnyomni nem szeretném, szerintetek miben tudom kiélni ezeket? Azon kívül hogy egy másik emberrel.
2018. aug. 14. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nncs megoldás, szenvedni fogsz.
2018. aug. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
HA lány vagy, akkor velem.
2018. aug. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

Add fel... Ha ronda vagy amúgy sem volt esélyed soha...


Ez a szomorú igazság, a többi csak mese.


Jóképűnek születni kell, ha nem így alakult, ráfáztál.

2018. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, kedves utolsó. És nem ronda, csak nincs alkalmam a szerelemre.
2018. aug. 14. 23:55
 5/13 anonim ***** válasza:

Én azt szeretném, hogy ezek a vágyak eltűnjenek belőlem, de valahogy nem jön össze. Így marad a figyelemelterelés (túlóra, hobbi, sport, tevékeny élet), néha összekucorodva sírás, aztán megint egy darabig jobb.

Ez csak akkor múlik el, ha lesz valakid.

2018. aug. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

#4


Általában ez a fedőszöveg, de ha nem lennél ronda, lenne udvarlód és akkor "lenne módod". Vágyad van rá, szóval nem kifogás a "nekem ez nem kell"...


Akkor meg?

2018. aug. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem győzködök senkit. Gondolj amit akarsz. A hozzád hasonló beidegződött emberekből van elegem. Tökéletes illuziórombolóak a válaszaid, majd ha elkap a romantika, akkor gondolok rá, egyből elűz mindent, köszönöm.
2018. aug. 15. 00:17
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#7


Mh. Szóval semmi logika nincs ebben, simán csak szenvedni akarsz, pedig módod és vágyad is lenne rá? Ennek mi értelme?


Illúzióromboló? Ba-ha-ha! Ez a valóság sajnos. Tudom szomorú, de a mesék kora lejárt.

2018. aug. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A jelenlegi életembe nem férnek bele az idióták és az ismerkedés, mert fontosabb dolgaim is vannak, viszont már nem tudok elmenni azok az érzések mellett, amik minden este bennem vannak, de mindegy, majd megtanulok együtt élni vele. A stílusod segíteni fog.


Köszönöm a normális válaszokat.

2018. aug. 15. 00:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Férfi, nő? Nem derült ki a kérdésből! Tudnék adni tippet.....
2018. aug. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!