Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel okozzak örömet a páromna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel okozzak örömet a páromnak? (19n)

Figyelt kérdés

Nem, ez nem olyan elszürkült a kapcsolatunk: mentsük meg- akció... Nagyon boldogok vagyunk, szeretjük imádjuk egymást, csak szeretnék valahogyan egy kis extra örömet okozni neki, mert imádom látni, amikor boldog, meg amikor úgy néz rám, mint álmai nőjére. :)

Kisebb nagyobb ötletek jöhetnek!

Olyanokra gondolok, hogy pl új fehérnemű (milyen?), főzzem a kedvencét vacsira, spontán csaljam el valamerre kiruccanni, vegyek neki valami kis ajándékot csak úgy (mit?) apróságok, amikkel szinesíthetném a kis hétköznapjait. :)


Zöldkéz megy!


Ja és 1,5 éve vagyunk együtt ha ez számít? Ő 23f én 19n



2018. febr. 19. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Az én barátom nagyon örült, mikor vettem szexi csipkés fehérneműt. Rávettem a ruhát, aztán hagytam, hogy "véletlenül" észrevegye. Utána alig bírt magával, more kettesben lehettünk.
2018. febr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a párodtól is függ, hogy milyen beállítottságú. Nekem a főzés nem fontos, ajándékot sem kellene venni. Fehérnemű már izgalmas lenne, és a spontán kiruccanásnak is örülnék...
2018. febr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Írj neki verset, tele a saját érzelmeiddel.

Ha már ajándékban gondolkodsz, akkor mindenképpen saját készítésű legyen, ne boltból vett.

2018. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem ismered a párod, hogy nem tudod, minek örülne, akkor szerintem inkább megismerni próbáld. Beszélgessetek sokat, sokmindenről.


Mi nagyon meglepisek vagyunk, de olyan dolgokkal, amiket tudjuk, hogy a másik szeret/szeretne. Pl veszek egy drágább kézműves sört neki, amikor vásárolok. Imádja ezeket, de sajnálja a pénzt rá. Vagy évek óta beszéltük, h elmenne Bécsbe adventkor, de tudom, h fárasztja a sok vezetés, úgyhogy egyik évben karácsonykor vettem nosztalgia vonatos jegyeket és elmentünk a vásárba. Vagy amikor eltörte az utolsó előtti pengetőjét, akkor vettem neki egy szettet. Vagy ha jött a kedvenc zenekara horror áron és úgy volt vele, h ennyiért inkább nem, akkor megvettem a jegyet neki.


És ugyanez fordítva: mindig van Kinder Pingui a hűtőben nekem, mert tudja, hogy imádom, elvisz bármilyen koncertre, ha látja, hogy totál le vagyok fáradva a kislányunk miatt, kivesz egy nap random szabit és ellátja ő a kiscsajt, engem meg kényeztet, h ki tudjam pihenni magam... 😊

2018. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ismerem a párom, most csak ötleteket kértem, azt már úgy is magunkra szabom.

Pl ha fehérnemű, azt már úgy is én tudom, hogy selyem vagy csipke, fekete vagy piros, francia vagy tanga bugyi... Csak ihletért jöttem...

2018. febr. 19. 12:13
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Vegyél vmi segédeszközt, és kezdj játszani vele magadon, szeretik a pasik:)
2018. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dióskalács. Borsóleves grízgaluskával. Madártej.
2018. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volna 1-2 ötletem... de csak szex és romantika terén...

Az is jó dolog ha egy kis változást viszel a szexuális eletetekbe, meglepődve es örömmel fogadná...😀

2018. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!