Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze tudnál jönni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze tudnál jönni olyan sráccal akinek listát kell vezetnie a dolgairól és az életének bizonyos részeiről?

Figyelt kérdés
Például arról, hogy mit kell vennie a boltban. Listát kell írnia, hogy milyen tárgyakat hord magával és indulás után ellenőrzi pipával (telefon1, telefon2, pénztárca, kulcs), hogy minden megvan-e. Midig írnia kell, hogy bezárt-e otthon egy noteszba, ha elmegy otthonról. Ezt úgy kell elképzelni, hogy van a lista, hogy bezárni otthon dátumozva az adott oldal és pipa, ha megtörtént. Képtelen megtalálni dolgokat, ha nem ott vannak ahol eredetileg lenniük kell. Nem tudja hova tett le valamit akár 1 percre rá.
2018. aug. 15. 17:14
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
82%

Tárgylistát vezetsz és írod, hogy mi az, amit megtettél. Ismersz bárki mást, aki napi szinten írja, mit csinált?

Ha nem, akkor annak oka van. Az, hogy nem normális, nem átlagos, tehát valami problémának a jele... tudsz követni? Orvos mit mondott?

2018. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
70%
6 A rövidtávú memória sérülésének az egyik jellemző tünetét produkálod, mely sérülés lehet: magzati korban, szülés következményeként, kisgyermekkorban, vagy felnőtt korban is.
2018. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy sérült lenne-e a memóriám. Általában könnyen tanulok és jegyzek meg dolgokat. Például telefonszámokat egyből meg tudok jegyezni. Ha kapok egy tételt ami áll pár oldalból azt úgy meg tudom tanulni, hogy még arra is emlékszem, hogy hol volt a szövegben sortörés és hol volt a szöveg pozíciója.


Másnál Többnyire nincs gond. Olyat nem felejtek el, hogy meg kell etetni például a kutyát. Meg olyat se, hogy el kell valahova mennem például hivatalos ügyet intézni.


Egyedül ami nem megy az, hogy mit hova teszek, mit kell, hogy magamnál tartsak és az olyanok mint az autó, lakás bezárása. Autón a fényszóró lekapcsolása. .

2018. aug. 15. 17:36
 14/42 anonim ***** válasza:

12+ Enyhe fokú agyvérzés, agyi trauma következménye is lehet.Melyet egy alaposabb CT azonnal fel tud tárni.

Illetve egy logopédiai felmérés is szintén azonnal rá tud világítani. Ha ezt a területet logopédussal elkezded megdolgoztatni 1-2 év alatt óriási fejlődést tud jelentkezni.5-6 év alatt meg teljesen rendeződik. De ehhez türelem, felkészült, speciálisan kiképzett szakemberre van szükséged, amiből ma Magyartországon összesen 3 azaz három fő található. És nem havi 1 gyakorlás szükséges hanem minimum 2-3 heti több órás gyakorlás és foglalkozás.

2018. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
54%
Enyhe autizmus is lehet. Még sosem éreztél késztetést arra, hogy kiderítsd, mi van veled?
2018. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Az autizmus az megvan.
2018. aug. 15. 17:56
 17/42 anonim ***** válasza:
Minden esetre vizsgáltasd ki magad, és ha kell tudok elérhetőséget adni a szakemberhez. Az egyik legnagyszerűbb ember akit valaha ismertem.
2018. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
91%

Mindenki autista ma már.


Arra nem gondoltál, hogy odafigyelsz, esetleg magadban mondod, hogy "most zárom az ajtót"?

2018. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk szex közben jó lehet, a nő sunyiban kipipálja a szopást, hogy ó, az már megvolt. :D
2018. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

# 18


Nem működik. Megnézem akár 4 szer is indulás előtt és miután elmentem és eltelt 10 perc, már nem vagyok benne biztos, hogy tényleg bezártam és tényleg ma néztem meg.

2018. aug. 15. 18:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!