Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze tudnál jönni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze tudnál jönni olyan sráccal akinek listát kell vezetnie a dolgairól és az életének bizonyos részeiről?

Figyelt kérdés
Például arról, hogy mit kell vennie a boltban. Listát kell írnia, hogy milyen tárgyakat hord magával és indulás után ellenőrzi pipával (telefon1, telefon2, pénztárca, kulcs), hogy minden megvan-e. Midig írnia kell, hogy bezárt-e otthon egy noteszba, ha elmegy otthonról. Ezt úgy kell elképzelni, hogy van a lista, hogy bezárni otthon dátumozva az adott oldal és pipa, ha megtörtént. Képtelen megtalálni dolgokat, ha nem ott vannak ahol eredetileg lenniük kell. Nem tudja hova tett le valamit akár 1 percre rá.
2018. aug. 15. 17:14
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, hogy a listát nem tegnap nézted meg, amin bezártad az ajtót?
2018. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
"bezárni otthon dátumozva az adott oldal "
2018. aug. 15. 18:48
 23/42 anonim ***** válasza:
55%
Én nem hiszem hogy össze tudnám kötni az életemet egy ilyen szinten kényszerbeteg emberrel. Egyébként vannak ma már okosajtók, amiket bárhonnan lehet nyitni/csukni mobilapp segítségével, lehet ezt a problémát megoldaná. :) (feltéve ha nem szaladgálnál haza óránként mert nem hiszed el hogy tényleg be van zárva)
2018. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Ha megnézem a noteszt amiben ki van pipálva a mai dátumra a bezárás akkor megnyugszom és tudom, hogy tényleg bezártam. Volt, hogy mindennap videóra vettem telefonnal, hogy bezártam és, hogy mindent eltettem amit kell. De ez macerásnak bizonyult.
2018. aug. 15. 18:54
 25/42 anonim ***** válasza:
54%
Tehát akkor az aznapi dátumot meg tudod jegyezni? És biztos vagy mindig abban, hogy az a nap van?
2018. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon rossz a memóriám pedig csak 22 éves vagyok. Nehezen jegyzek meg dolgokat és abból is csak azt ami nagyon érdekel vagy a munkámhoz köthető. Szóval vannak ezzel gondjaim bőven, bár én nem írok jegyzeteket magamnak meg cetlizgetek, ez van én így élek.
2018. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Igen, az aznapi dátumot meg tudom jegyezni és telefonon is látom, hogy milyen nap van és hányadika.
2018. aug. 15. 19:01
 28/42 anonim ***** válasza:

Az oké, de napközben nem kell megnézned többször? Nem ijedsz meg ma, hogy a listán augusztus 15. van, és elszorul a szíved, és gyorsan előkapod a telefonod, hogy 15-e van-e, jó listát nézel-e.


Őszintén megmondom, a felsoroltak közül én leginkább abban nem vagyok biztos, hanyadika van.


Akkor meg tudsz jegyezni dolgokat.


De minek neked nő, elég elfoglalt vagy.

2018. aug. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Napközben nem nézegetem már, ha megnyugodtam, hogy minden rendben és megtörtént és bezártam és minden nálam aminek nálam kell, hogy legyen.


22111 Ez alapján tudom, hogy megvan minden.


2 kulcscsomó

2 telefon

1 pénztárca

1 bérlet

1 óra

2018. aug. 15. 19:09
 30/42 anonim ***** válasza:
64%
Én lehet hogy tényleg túl toleráns és empatikus ember vagyok de szerintem ez annyira cuki,hogy az nem igaz!😊 Plusz szimpatikus ahogyan megoldottad a helyzeted. Van egy jól működő rendszered. Én nem értem miért ne találhatnál párt emiatt vagy mit kéne ezen vállalni. Elfogadás. Teljesen szerethető vagy ezzel együtt! Én úgy érzem,még a segítségére is lehetnék a Páromnak ha ilyen lenne. Mi simán megoldanánk így az Életünk! Te is megoldottad, Ti is meg fogjátok! Sok sikert, több magabiztosságot, önbizalmat!😊
2018. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!