Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért várják el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért várják el a férfiaktól, hogy érzéketlen taplók legyenek?

Figyelt kérdés

Mármint minden visszautasításon lépjenek túl azonnal, akárhogyan szólják le, alázzák meg, nevetik ki őket. A külsejüket ért megjegyzéseket is viseljék zokszó nélkül, ahogyan az életben őket ért kudarcokat, sikertelenségeket szintén. Mert aki picsog vagy másokat okol, az nem férfi.

Ahhoz képest olvasható volt már itt, hogy a nők 60-70%-a egy ismeretlen férfi megjegyzésétől is sírva fakadt volna meg hetekig az járt volna a fejében (hogy csúnyának nevezte őket).


2018. aug. 17. 09:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Vagy meg a tesok nagy kedvence vagyok...
2018. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

Azért az érzéketlen tapló és a bőgőmasina között van még pár fokozat.

Ha mindig, mindenki elutasít, akkor 1000%, hogy a fellépésed gáz, és nem a külső. Eleve akkor ne úgy ismerkedj, hogy random csajokhoz odamész, mert abból semmi nem sül ki. Az ilyen letámadós ismerkedéssel van a lányoknak a legtöbb negatív tapasztalata.

Szerezz barátokat, találj egy közösséget, aminek tagja tudsz lenni, és ott van rá lehetőség, hogy élőbb jobban megismernek, és ha utána hívod randira, akkor több esély van a sikerre.

2018. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%

Tehát érzéketlen tapló, aki nem picsog gyakorin hosszasan, egy X idő után képes túl tenni magát a csalódásokon és nem azon pörög megszállottan?


Ki mondta, hogy azonnal túl kell lépni? Nem tudom, hogy ki várja el tőled, szerintem nem elvárás.


Amúgy nő vagyok, képzeld én is megkaptam számtalanszor, hogy ne síránkozzak..... Tehát nem csak férfiaktól várják el.


Habár a köztudatban a “férfiak erősebbek”, amióta világ a világ, tehát nem értem miért vagy meglepődve, mindig is különbözően kezelték a férfiakat és nőket. Jó reggelt.


Amúgy szerintem nem csak a nők várják el, hanem úgy az egész társadalom. Miért a nőkre kened? Sok fiút a saját apja is megszól, hogy ne legyen nyámnyila. Nem a nők várják el.

2018. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%

Én csak ugyanazt várom el bárkitől, amit saját magamtól is. Szerintem nem szabad kardunkba dőlni ilyesmik miatt.

Most komolyan, aki komolyan kiborul attól, hogy egy kvázi ismeretlennek nem jött be, az hogy fogja kezelni az élet IGAZI nehézségeit? Ma már nem maradnak életben az ilyen mimózák.

(BŐVEN sokszor megkaptam hogy csúnya vagyok, stb, ha mindet magamra vettem volna, már rég öngyilkos lettem volna...)

N

2018. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De mellette gondolom volt jó pár pozitív élményed is, nekem meg csak és kizárólag negatív.
2018. aug. 17. 12:12
 16/18 anonim ***** válasza:
12%

#13 "Sok fiút a saját apja is megszól, hogy ne legyen nyámnyila. Nem a nők várják el."


Az apa már ismeri a nőket, tudja hogy a nők ezt elvárják, és erre neveli a fiát, mert azt akarja, hogy legyen nője.

2018. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sose várnék el ilyesmit. Sőt, semmit se várnék el, hiszen a te életedbe én nem szólnek bele a világért sem.

Nem ismerem a gyerekkorodat és az előéletedet, nem tudom, ki vagy, de el tudom képzelni, milyen szar lehet a sokadik visszautasítás. Nekem is vannak kudarcos területeim, azért tudom, hogy milyen ez.

Annál értelmetlenebb, butább dolog nincs, mint hogy minden megalázáson kötelező legyen két másodperc alatt túllépni, ilyen nincs. Az érzelmeidet éld meg, akár férfi, akár nő vagy.

Viszont nem attól leszel férfi, hogy másokat okolsz és fetrengsz az önsajnálatban. Ez nem járható út, mert nem visz sehová. Ha seggre ülsz, rendben van, ha dühös vagy és elkeseredett, az is rendben van, ne tégy úgy, mintha minden oke lenne, ha nincs így. De ezeknek az érzelmeknek az az oka és célja, hogy felismerd: változtatni kell. Egy idő után állj fel és mássz ki a gödörből, mert senki nem fog kihúzni, ugyanis ez senkinek nem a dolga. Talán lesz segítséged, de elkezdeni kimászni neked kell.

2018. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
21%
Azért az érzéketlen tapló túlzás, de értem a felvetést. Inkább úgy mondanám, hogy egyesek lelkiismeret nélküli gépviselkedést várnak el, amikor előadják, hogy hogyan képzeli egy férfi, hogy neki rosszul esik egy visszautasítás, és ugye mindeközben meg ha egy nővel történik EGY rossz dolog, akkor az teljesen jogos, hogy onnantól feladja, és soha többet nem próbálkozik vele. Rengeteg ilyen tartalmú válasz van itt gyiken.
2018. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!