Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy korkülönbségű szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbségű szerelem mennyire gyakori dolog, és mennyire elitélendő?

Figyelt kérdés
Közel 20 év korkülönbség esetén mennyire gáz már a dolog?... Engem bombáz egy fiatal lány,akit nagyon kedvelek,nagyon bájos is,de engem zavar hogy olyan fiatal. Mindig zavart az ilyen,és sosem mentem bele ilyesmibe. De gondoltam megkérdezem mások véleményét. Nem hiszem hogy müködhetne örökké. Tényleg nagyon csipem,aranyos,de valahogy nem merek ilyenekbe belevágni. 17L-36F lenne a kiosztás. De valahogy nekem nem megy úgy érzem. Szerintem gáz. Ti mit gondoltok?
2018. aug. 17. 12:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Azt azért megjegyezném,hogy korához képest agyilag érett,testileg sem kislányos. Én szexuálisan nem vonzódom hozzá. Lelkileg igen. Mivel ugy beszél,viselkedik mint egy 2x éves. Szóval plátói. Megdugni úgymond nem vágynám. Nem is áll szándékomban.
2018. aug. 21. 10:35
 12/19 anonim ***** válasza:

#9


Törvényileg nem pedofília, de a 17 évesek szellemileg még gyerekek. Amerikában még 4 évig kiskorúnak számítanak, ami jó dolog, mert szerintem egy 18 évest nem kéne még nagykorúvá nyilvánítani.


Magyarul szerintem aki felnőtt létére tinikhez vonzódik, azzal valami nincs rendben. Lehet, hogy ezt épp nem pedofíliának hívják, de akkor sem egészséges dolog.

2018. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#12:

Azért írtam pedofiliának mert másként nem értik, hogy betegség.

Egyébként hebefíliának hívják, mert a kóradat szerint 13 év a pedofília.

Még egyszer hangsúlyozom, semmi köze a törvényeknek a betegséghez és a betegségek nevéhez, max annyi, hogy a törvény is kóradat alapján nevezi el.

2018. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Egyébként ha már törvények, akkor a világszervezet ezt a vonzalmat is pedofíliának hívja, gondolom ugyan ebből az okból mossa össze amiért én is.

17 éves még hogy felnőtt nő...

2018. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Megjegyzem,a többi ilyen korú lelki szimpátiát sem ébreszt. Gyerekekhez,tinikhez nem vonzodom. Ö hozzá azért,mert nagyon felnöttes. De ez is inkább azonos lelkület. Szép lányka,de nincs olyan gondolatom,hogy ez a korosztály mennyire szexi. Tehát ez nagyon véletlen,és az érett viselkedése,gondolkodása szimpatikus.
2018. aug. 21. 14:37
 16/19 anonim ***** válasza:

sorry, rég tanultam.

Efebofília.

2018. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ha ezt a korosztályt preferálja valaki mindig,akkor az. Igy viszont talán nem. De mint irtam. Nem vonz olyan téren. De emberileg nagyon jol eldumálunk stb.
2018. aug. 21. 15:17
 18/19 anonim ***** válasza:

1) nem gyakori dolog

2) semennyire nem elítélendő

2018. aug. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
20év a sok akàr nő vagy a pasi javàra .
2018. aug. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!