Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó dolog, ha egy lány néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó dolog, ha egy lány néha hisztis?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy ha valami nem tetszik neki, azt közli. És mivel néha az érzelmek kavargása miatt ez hisztiként jön ki...ez inkább előny vagy hátrány a legtöbb férfinál? Nem magamról beszélek, mert én ponthogy túl büszke vagyok hisztizni...de néha úgy érzem, hogy olyan jó lenne csak így kizúdítani magamból, nem pedig tartogatni.

2018. máj. 2. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Az, hogy ki tudja nyitni a pici száját, és elmondani h mi a baj, az ne h már nagy dolog legyen, pláne ne, ha hisztizik, mint valami menstruáló 13 éves.

Nőként mondom, kva gáz...

2018. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó jelezni a problémákat, de nem hiszti formájában, mert az jó eséllyel hasonló formájú reakciót vált ki. Veszekedés lesz, aminek sok értelme nincs.
2018. máj. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Isteni. 😆
2018. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Ezt ironikusan érted? :D Csak mert én esküszöm úgy vettem észre, hogy a férfiak kimondottan szeretik a hisztis nőket, egyenesen átmennek kiskutyába mellettük. Szóval...
2018. máj. 2. 16:45
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Valamire biztos jó dolog, csak ne a közelembe csinálja. Volt hisztis barátnőm, akit simán ott hagytam az utcán, amikor nekiállt a dolognak. 1-2 hét alatt le is szokott.

Még egy olyan pasit sem láttam, aki elviselte volna 1-2 hónapnál tovább a hisztis csajokat... :D

2018. máj. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez nem hiszti.


Én is van, hogy problémák miatt indulatosabban szólok a páromhoz, de nem hisztizek, szimplán csak feljebb emelem a hangom picit, vagy ilyesmi, de nem ordítok, nem veszekedek és őt is meghallgatom.


A hiszti az más, nőként gyűlölöm, és 100% ignorálom a hisztis embereket.

2018. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Pedig amiről én beszélek, az konkrétan a hiszti. Van egy barátnőm, akinek semmi nem jó, tényleg extrém hisztis, pedig mindene megvan...mégis egy jóképű focista a párja 6 éve :D
2018. máj. 2. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: A csaj gondolom jól néz ki és jó az ágyban, a focistáktól meg ne várjunk csodát... :D
2018. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Focista a párja... na, igen, nem csodálom, hogy eltűri a csajnak :D A focisták zömének annyi esze nincs, mint egy lepkének :D
2018. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!