Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nálatok milyen esetekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok milyen esetekben negatívum a tapasztalatlanság 20-25 év felett?

Figyelt kérdés

Én például nem találok kölcsönöset csak egyoldalúakat. Több lánynak tetszettem, de ők nem voltak az eseteim. Ha esetleg ilyen férfival ismerkedtek és meg lesz a közös szimpátia, akkor nem gond, hogy még nem volt szerencsém megtalálni a páromat?

Nem félek az ismerkedésektől, nem hebegek habogok szerencsére, ha kedves barátságos nővel vagyok, akkor eltudok lazulni. Ilyen extrém félénkség gondjaim nincsenek csak nem akart összejönni eddig a kereslet a kínálattal sajnos.


2018. aug. 17. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Írnám, hogy nem baj, de akkor kapom a privátot, és mivel senkivel nem akarok ismerkedni, azt hozzák ki belőle, hogy hazudom.
2018. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Látom a többi inkább nem is válaszolt :D
2018. aug. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nőként még én sem találkoztam olyan emberrel, akire azt mondtam volna, hogy nekem kell ez a férfi egy életre. Ennek ellenére voltak kapcsolataim, mert úgy gondoltam, hogy a szerelmet nagyon nehéz megtalálni, vagy lehet nem is létezik, de ennek ellenére kellett, hogy megtapasztaljam, milyen kapcsolatban élni. Ja, és 25 éves vagyok.
2018. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy nagy probléma volna,emellett, lehet eddig olyan lányokkal ismerkedtél, akik nem találtak benned olyqnt ami igazán megfogta volna őket és többet is akartak volna. Még később bármi kialakulhat,és senki sem profi. :)

L.

2018. okt. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!