Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves vagyok, és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok, és nagyon introvertált, félénk, csendes vagyok. Ez miatt nem lehetett még barátnőm?

Figyelt kérdés

2017. szept. 25. 09:15
 1/8 anonim válasza:
Lehet igen, lehet nem.
2017. szept. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt most hogy érted
2017. szept. 25. 09:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez magában nem kizáró ok, de valóban jócskán megnehezíti az egyébként sem egyszerű helyzetet.
2017. szept. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért a csajok nem a határozott fiúkat szeretik? Egyébként jól nézek ki mások szerint...
2017. szept. 25. 09:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Esélyes. Próbálj nyitottabb lenni, de maradj önmagad. Legyél határozottabb is, próbáld kihozni magadból a " ragadozó" ösztönöket. Ne félj a nőktől, egyrészt ők is "félnek", másrészt ez játék, nem kivégzés...
2017. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Igen, ez egy elég buta kérdés. A határozott, önbizalommal teli kiállás a férfias, nem tudom, ez most nagy felfedezés volt-e számodra. Egy lány sem akar a fiú kegyeiért küzdeni ez az igazság. Sültgalamb nem jár.

22/L

2017. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Shaddark ***** válasza:

Ha amúgy jó fej srác vagy aki értékes, akkor ha nem is leszel nőcsábász, de egy(néhány) hozzád hasonló értékes társat simán találsz.

Szerintem járj sokat közösségekbe ahol tudsz beszélgetni, ismerkedni. Ha a direkt hódítás nem a te műfajod akkor sok-sok lányt kell megismerned, és valószínűleg nem is te fogsz kezdeményezni, csak kialakulnak majd a dolgok maguktól.

De az ilyen lányok ritkák, ezért neked sokat kell megismerned hogy köztük legyen egy.

2017. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen emiatt. Járj el társaságba emberek közé, otthon ülve nem fogsz tudni ismerkedni.

Nem te leszel az egyetlen aki például egy házibuliban csendben kuksol, lesznek hasonló lányok is akikkel ismerkedhetsz.

2017. szept. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!