Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg fura, hogy 25 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fura, hogy 25 évesen csak három férfivel csókolóztam és kettővel feküdtem le?

Figyelt kérdés
Állítólag nagyon kevés mindegyik az átlaghoz képest, főleg, hogy 14 évesen csókolóztam először.
2018. aug. 19. 13:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem verseny. Nem mindegy más mennyit csinálta és hány emberrel?
2018. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%

Remélem nem sértelek meg, de ezt a szöveget mindig a vidéki nők nyomják, akik után ha kicsit jobban utánuk kavar az ember egyből kiderül hogy minimum 50 fazon volt aki megrakta, és ez még csak a jéghegy csúcsa.


Ugyanis vidéken dívík ez a játék, és vezetik meg a fazonokat..

2018. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2+ Egy Fővárosi nő inkább ha már volt olyan illetlen a partner és a darabszámra rákérdez, inkább mond 1000 pasit, aztán előbb útóbb úgyis kiderül, hogy milyen a nőci, és lehet kellemes meglepiként fogja érni a fazont, hogy a töredéke se:DD
2018. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

"Remélem, nem sértelek meg ..."


Végülis, csak primitív előítéletből kapásból lekváztad, miért sértődne meg?

2018. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Ha az 1000-et benyögi a csaj, előbb útóbb úgyis kiderül hogy a fazon kicsuda micsuda pasi, mit is akar valójában, és hogy is:DD
2018. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
4 Miért szerinted azt a nőt hogy hívják aki kifelé a szűzku.vát akarja megjátszani, miközben ....
2018. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy találkoztál ilyennel nem jelenti, hogy minden nő, aki ezt mondja, hazudik.

Te mit mondasz arra a férfira, aki egy ilyen egyszerű logikai lépést sem képes megérteni és ha már tapló volt, bocsánatot kérni?


... Igen, én is ezt gondolom!

2018. aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

Most őszintén... ki nem sz@rja le?

Neked furcsa? Akkor tegyél ellene. Ennyi

2018. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Az a fura, hogy ilyen egysejtű h..lye vagy, hogy ilyeneknek hiszel.

MAGÁNÜGY fogalmáról hallottál már? Kinek mi köze hozzá. Ez nem verseny!

2018. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem nekem, de pl mindegyik nő ismerősömnek sokkal több volt és ha erre terelődik a téma csak néznek. Amúgy egy anonim oldalon mi értelme lenne hazudni?
2018. aug. 19. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!