Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakivel egyszer nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel egyszer nagyon erotikusan csókolóztam, utána maradhatunk barátok, vagy ebből valami átmenet lesz?

Figyelt kérdés

Randiztam egy lánnyal, majd a hirtelen érzelmességből egy diplomatikus baráti szál született újra. Ahol még ki is kérte magának, hogy én "lefogtam" és úgy csókoltam meg, meg hogy neki elvei vannak, de azért beszélgetünk. (gyakorlatilag nem hagy békén)

Szerintetek ebből a beszélgetésből mi lesz? Barátság? Titkos kapcsolat?


2017. márc. 1. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Dugd meg, azt akarja.
2017. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nagyon erotikusan csókolóztam.... az milyen?


- érzékien

- szenvedélyesen

- forrón... ilyenekről már hallottam, de, hogy erotikusan?

2017. márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem trollkodást kértem. Ez nem a szex kategória.
2017. márc. 1. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

#3


Akkor fogalmazd meg normálisan a kérdésed.

2017. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Normálisan meg volt fogalmazva, ne írj több választ.
2017. márc. 1. 17:27
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Én nem is igazán értem, hogy miért csókoltad meg. Ha barátság született köztetek, akkor pláne nem értem.


Abban hol az erotikusság, hogy lefogtad szerencsétlent?

Na mindegy.


Lehet, hogy ő olyan típus, akinek nem számít egy ilyen, ha részéről nem volt benne semmi érzelem, akkor miért zavarná? Szerintem nem lesz belőle semmi.

2017. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#4-nek igaza van, egy nagy zagyvaságot írtál le.


Szerintem semmi nem lesz a dologból és a lány csak azért beszélget veled, mert nem tudja, hogy hogy zavarjon el...még.


De remélem sikerül neki.

2017. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!