Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régen lekoptattam egy csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen lekoptattam egy csajt mert nem tetszett de most 2 év után bejelölt facen és sokat változott most már tetszik, szerintetek most azért jelölt be mert akarna valamit?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ezt nem tudhatjuk,mert nem vagyunk azok a csaj. De igen,van rá esély.
2015. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hidd hogy minden rólad szól! Lekoptattad és most nem valószínű hogy két évig miattad fog sírni plána ha megváltozott. Szerintem meglátott és eszébe jutott hogy ismer valahonnan és bejelölt...
2015. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ki tudja...
2015. jan. 31. 23:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem le fog koptatni, csak ezért jelölt be, hogy kínozzon,... ilyenek sajnos a mai lányok.
2015. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hat ne is haragudjatok de ha valaki kikosaraz egy lanyt es ez rosszul esett neki akkor ne csodaljozzatok h vissza akarja adni...meg ha 2 evvel ezelott ronda volt erre csak annyit tudok mondani NE A BORITOJAROL ITELD MEG A KONYVET!!!
2015. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy pöfög a vulkán, nyugi szivi..
2015. febr. 1. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne reménykedj barátom :) Ez a tütü elment.
2015. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Most visszakapod, mert az a hajó már régen és messzire...
2015. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!