Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiú aki tetszik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú aki tetszik nekem ismerősnek jelölt, de miért nem írt nekem semmit?

Figyelt kérdés
Tudja hogy tetszik nekem. Nem nagyon ismerjük egymást, a nevemet is csak most tudta meg, kicsit beszélgettünk, 1-2 poén, majd aznap este ismerősnek jelölt facen. De nem írt nekem semmit sem. Most akkor érdeklem, nem érdeklem, csak ismerősöket gyűjtöget vagy mi? Vártam hogy ha már ismerősnek jelölt hátha ír valamit de semmi...
2013. aug. 18. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd, jelölj be én visszaírok.
2013. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én sem írtam neki, mondom ő a férfi ő írjon először :D de nem írt...Csak bejelölt ismerősnek.
2013. aug. 18. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert ismerőse lettél. :)
2013. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ezek a nagy dolgok.,

neked büdös lenne ráírni?

2013. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De mit írjak neki? :D Főleg hogy tudja hogy bejön nekem nagyon is.
2013. aug. 18. 19:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekled, ha érdekelnéd, még ha csetlő-botló módn is, de irna, és beszélgetni szeretne veled.
2013. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nos ez egy hatalmas probléma a mai világban... Emancipáció, azaz egyenjogúság van... Mi a rossebért ne írhatnál rá Te először?! Pláne, ha tudja, hogy tetszik Neked, nem szégyen kezdeményezni... Minden csaj csak vár, komolyan nem értem...
2013. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nemmindegy mit írsz neki? ha mi meg tudjuk oldani akkor nektek is megy...
2013. aug. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!