Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan képes annyi csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képes annyi csúnya testű és/vagy ápolatlan, elhanyagolt ember együtt lenni egymással?

Figyelt kérdés
És még szexelnek és gyereket is vállalnak?

2018. aug. 21. 14:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
97%
De ugye tudjátok, hogy NEKTEK nem kell olyan embert választani, aki nem tetszik? Mindenki megtalálja a magáét, a lábfetisiszták is.
2018. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%

Inkább akkor képedek el, amikor egy egész dekoratív ember jön össze egy full igénytelen személlyel, a szó szoros értelemben, tehát itt nem a testalkatra gondolok, hanem mág az alapvető higiénára.


Egyik ismerősöm erre mondja, hogy ha az étterembe,ahol dolgozik bejön egy páros, még ha lehajtana egyben 3 Jeagert, akkor se tudná, mi a szerelem tárgya, akkora a kontraszt, pl. sportos, jóképű csávó, ápolatlan, egyénként is csúnya arcú ragyás lánnyal, vagy az inverze.

2018. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Van amin lehet változtatni, és van amin nem. Főleg egy bizonyos kor fölött. Az ápoltság alap, bár az is kérdés,hogy kinek mit jelent ez. Van akinek szimplán a tisztálkodást, van akinek as hibátlan körömlakkot és sminket, a tökéletes ruhával párosítva.


Nekem van egy ismerősöm aki nagyon dekoratív nő, pedig már nem is fiatal. Ápolt, igényes, ha ránézel minden rendben Vele és anyagilag is megengedheti magának azt,hogy a plasztikai sebész mindent átszabjon Rajta. Viszont: így sem tökéletes az alkata,m nincs dereka, ami ellen nem tud mit tenni.


Van aki betegség miatt elhízott, és persze jócskán vannak sajnos akik az evés miatt elhízottak.


Számomra az a fontos (nő vagyok),hogy akár nő, akár pasi legyen ápolt, öltözködjön fel normálisan,de nem akarok tökéletes, mindenben pikk-pakk embereket magam körül. Ami taszít az az ápolatlanság, ez alap.

2018. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Fúú kérdező, jól a lelkébe gázoltál a tipikus gyakoris közönségnek :D Lám mennyien magukra ismerték, nem hiába mennek a beszólások meg a leszavazások.

A kérdésre a válasz: kompromisszum. Van bennük nemi vágy, meg szaporodni is akarnak (bár minek...), így nincs más lehetőségük, mint egymásra fanyalodni.

2018. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Számomra is érthetetlen, én ápolt jó alakú vagyok, mindenki megbámul, bókolnak stb de senki nem közeledik ténylegesen, neten meg nem ismerkedek,nekem fontos a személyes vonzerő varázsa.

De amúgy sok az ápolatlan és hasonló hasonlót vonz, ez a mi bajunk 😂

2019. aug. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!