Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom haverja rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BellaBee kérdése:

A barátom haverja rossz irányba tereli ôt és ez hatással van a kapcsolatunkra. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátom, aki Hollandiából költözött Magyarországra, nemrég - Kb. fél éve - megismerkedett egy másik Holland sráccal a munkahelyén és jóban lettek és elkezdtek együtt eljárogatni...


A srác 23, a párom 28. A srác majdnem minden este bulizni jár, iszik és szív és bár van barátnôje, aki odavan érte, ehhez képest soha nem mennek sehova a srác mindig más csajokkal kavar és megcsalja a lányt...


Lassan 3 éve együtt vagyunk, és nemrég, kb 2-3 hónapja, a barátom azt mondta, nem érzi jól magát a kapcsolatban, szabadságra vágyik, hogy bulizhasson és maga ossza be az idejét...azt mondja, nem egy másik barátnôre vágyik.


Természetesen, más gondok is lehetnek, és én is biztosan hibás vagyok, de úgy gondolom, hogy ez a haverja a viselkedésével nagyban befolyásolja a barátom érzéseit...


Mit csináljak, hogy szabaduljak meg ettôl a sráctól és bizonyítsam be a páromnak, hogy a kettônk kapcsolata ennél sokkal mélyebb?



#hatás #barát #párkapcsolat #rossz befolyás
2013. máj. 12. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szépen mesélsz a srác barátnőjének, hogy megcsalja. Aztán beszélsz a pasiddal, hogy az a srác rád nyomult. Így lesz egy sakk-matt:) Másképp csak durvábban lehet.
2013. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja ne fenyegesd a srácot hanem tedd úgy ahogy írtam.
2013. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!