Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a milf jelenthet veszélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a milf jelenthet veszélyt a kapcsolatunkra?

Figyelt kérdés
Csalódott vagyok és úgy érzem egy világ dőlt össze bennem. A párom,akiről azt gondoltam egy normális férfi, kiderült, hogy 2 évvel ezelőtt ( akkor még mi nem is ismertük egymást) a barátjának az anyját megdugta. Egy szilveszteri részeg estén. Ez onnan tudtam meg hogy véletlen bejelentkezve maradt a facebookon és láttam az üzeneteket illetve hogy a nővel mai napig szokott beszélgetni facebookon. Most nagyon összezavarodtam. Tanácsokat szeretnék kérni olyanoktól leginkább akik már voltak hasonló cipőben. Köszönöm a válaszokat!
2017. okt. 4. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát...

Egyik barátnőm járt hasonló cipőben. A barátja gyakorlati helyén volt egy "milf" :). Hát ugye alapesetben az ember nem az idősebb nőkre gyanakszik (ne értsetek félre, nagyon sok szép idős nő van), ez a hölgy is ötven éves volt.

Kiderült, hogy viszonyuk van, az ötvenes jónőnek és barátnőm barátjának. Utána a csávó még próbálta magyarázni, hogy jaj csak visszajelzés miatt csinálta.

Szerintem az ilyen idősebb milfek azok ragaszkodóbbak, attól függ mikről beszélgettek, de gondolom kicsit dominált is barátodon, félő, hogy tudja manipulálni. Nem tudom érthető-e.

Ja az az ötvenes nő is eléggé ragaszkodott a sráchoz, ő jó hallgatóság, ő megértő, anyáskodó, stb. Jól keverte a dolgokat.


Szóval hülyén fog hangzani, de én ettől jobban be lennék szarva, mint egy tinilánytól.

2017. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy nem csak beszélgetni szoktak.
2017. okt. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Nekem majdnem egy éven át tartó viszonyom volt egy 52 éves nővel. Röhejes, de nem én kezdeményeztem, viszont egyszer elég durván kikezdett velem (felugrottam hozzá 5 percre, mert kölcsönkértem tőle valamit, és erre ledobta a ruháját, ott állt előttem egy szál fehérneműben, baromi jól nézett ki, és elkezdett a bugyijában matatni miközben vadul nézett rám, egyszerűen nem bírtam ellenálni a kísértésnek, az egész olyan volt mint valami film vagy tinédzserkori nedves álom). Életem legjobb időszaka volt szexuálisan,azóta se szeretkeztem olyan jókat mint vele. Én akkor 26 voltam. Az akkori barátnőm sosem tudta meg, de sokáig bűntudat gyötört miatta, amúgy nem vagyok az a hűtlen fajta. Nekem is meglepő, hogy ekkora korkülönbség mellett is így el tudtam szédülni, úgyhogy sajnos csak megerősíteni tudom, hogy a milfek rendkívül veszélyesek tudnak lenni.


30/F

2017. okt. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Nah, 59% jól leírta.
2017. okt. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Tanács: ne olvasgasd más leveleit.
2017. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem szakitja meg vele a kapcsolatot, en kiadnam az utjat a helyedben, mar eleve megalazo, hogy a hatad mogott dumcsizgat a regi dugopajtijaival.
2017. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 acelsziv ***** válasza:
54%

Az efféle esztelen féltékenység és az ebből adódó hisztik hatékonyabban verik szét a kapcsolatot, mint az, hogy beszél egy nővel akivel valamikor részegen dugtak egyet.

Van bármi bizonyíték vagy jel arra, hogy megcsalt?

2017. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

A barátjának az anyjával úgyse fog járni, egyikőjük részéről sem felvállalható, mint normális kapcsolat.

Persze, ettől függetlenül még irgalmatlan nagyokat szexelhetnek alkalmanként...

2017. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jelentsd be az igényeidet anyucinak, hogy te a pároddal megosztod a pasikat is, meg a nőket is, szóval dugnia kell veled is :)
2017. okt. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a féltékeny emberek vágyálmai szerint mindenki megszakítaná a kapcsolatot azzal, akivel valaha is dugott előttük, dugni akart, vagy épp haverkodott, akkor simán széthullana a civilizáció.


Senki sem állna szóba senkivel.

2017. okt. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!