Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti keresnétek gyakran a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti keresnétek gyakran a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Úgy értem,ha kicsit messzebb laknátok egymástól.

Mennyi időt szánnál a lányra vagy mennyi időt töltenél vele?

Elmennél gyakran hozzá?



2018. aug. 21. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Munkámból kifolyólag csak hétvégente tudnék találkozni vele, ha messzire kellene mennem. Akkor valószínű péntek délutántól vasárnap délutánig lennék vele.
2018. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:
Hibás a feltevés. Nem laknánk egymástól messze. Semmi értelme a távkapcsolatnak. Tehát 10 másodpercet szánnék ilyenre, amíg kiderül, hogy távkapcsolatról lehetne szó.
2018. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi :-) És minden hétvégén?
2018. aug. 21. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Közöttünk 60 kilométer volt, de nem egyszer ébredtem 1-2 órakor és mentem hozzá reggelig. Volt kis időnk, azt mind együtt töltöttük:) Viszont ő is, ha csak negyedórára is jött még a munkahelyemre is.
2018. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én esetemben ez kb másfél óra vonatozást jelentett, oda, aztán még másfél vissza. Autóval egy kicsit kevesebbet, de inkább a tömegkölekedést preferáltam. Minden hétvégét együtt töltöttünk, amit csak lehetett.


Személyiségfüggő, mi úgymond kibírtuk, hogy csak hétvégén találkozzunk, de ha lett volna rá mód, akkor legszívesebben minden nap egymás mellett ébredtünk volna. Volt, hogy össze is költöztünk egy albérletbe, az igazán jó volt.


Személyes megítélésem szerint azonban nem mindenkinek való (főleg nem hosszútávon) a távkapcsolat.

2018. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálam lakna.. ő az egyik felem és nem szoktam szétszórt lenni.. de ugye ez engem nem érint :)
2018. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi fiúk a válaszokat! :-)

Jöhetnek még.

2018. aug. 21. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!