Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent a taktikázás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a taktikázás egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. aug. 21. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

A taktikázás az értelmes emberek játéka.


Te maradj meg a nők szintjén, akik a "szerelem maszlagban: hisznek.

2018. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

"Mit jelent a taktikázás egy párkapcsolatban?"


-Semmi jót!


"A taktikázás az értelmes emberek játéka."


-Ez így van, az értelmes emberek azonban azt is tudják, hogy a taktika meg a párkapcsolat két teljesen külön lapra tartozik.

2018. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

2-es, nagyon naiv vagy. A párkapcsolat a média által kitalált baromság, nincs valóságalapja.


Az emberek érdekből vannak együtt.

2018. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mit is jelent? o.O
2018. aug. 21. 22:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Valóban!

#1, 3, 5-öst ne kérdezd! Ő épp gyűlöli az egész világot, mert valami nem úgy sikerült! :(


Kérdező!

Hogy érted?

Mit nevezünk taktikázásnak? (azaz mely társas interakciókat ill. azok hiányát?)

vagy

Mire utal, ha valamelyik félnél taktikai lépéseket fedezhetünk fel?

2018. aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Latom itt mar megy a vita.

Kerdezo: taktikazas = nem azt csinalni vagy mondani amit erzel hanem ugy beszelnj a masikkal vagy viselkedni a masikkal szemben hogy azzal ot egy bizonyos dologra kenyszeritsd, altalaban valami cel van ez mogott. Pld nem irsz ra varod h o irjon mert akkor tudni fogod h fontos vagy neki. Vagy nem szexelni vele x randiig mert te nem vagy konnyen megkaphato stb.

A taktikazas a spontanaitas szoges ellentete

2018. aug. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#7


"Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést."

2018. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

# 1 Megy a személyeskedés, de a konkrét kérdésre nem tudsz válaszolni.


Nem az volt a kérdés, hogy ki miben is.

2018. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hisz*
2018. aug. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon sok kapcsolatban van némi taktikázás, van ahol kevesebb, van ahol több. Van ahol meghúzzák a határvonalat, hogy meddig tűrik ezt, és mikor válik a kapcsolat erőltetetté és megjátszottá.


Taktikázás közben nem vagy igazán önmagad, igyekszel olyannak mutatni magad, amivel úgy érzed, hogy befolyásolhatod a másik személyt, mert nem vagy biztos abban, hogy önmagadért elfogad.


Mondhatnám, hogy manipuláció, hazugság, színészkedés, de ennek általában enyhébb formája, ami elfogadható, ahogy előttem is írták, ártalmatlan játszmázások, mint amikor nem veszed fel a telefont, elérhetetlennek akarsz tűnni.


Sokféle taktikázás van, de a leggyakoribb az, hogy nem mutatom ki az érzéseimet, mert nem akarok sérülni, megalázkodni a másik ember előtt. Ez szerintem telesen érthető és elfogadható. Bárki bármi is mond. Viszont a súlyosabb formája az, amikor már átmegy abba, hogy nem önmagamat adom a kapcsolatban. Az ilyesminek általában csalódás a vége, mert a párod azt sem tudja, hogy valójában kit is szeretett, végül lehull a lepel, aztán nem sok értelme volt.


Nehéz eltalálni azt a személyt, aki önmagadért szeret és nem az elvárásait rója rád. Nehéz, sőt egyesek szerint lehetetlen. Ezért sokat a játszmázást választják, ami valamennyire érthető, ha így nézzük a dolgot. Habár én úgy látom, hogy értelmetlen, mert ha önmagad vagy, akkor is csalódsz, ha taktikázol, akkor is:)))


Azért kíváncsi vagyok, hogy azok, akik #1-hez hasonlóan a taktikázásra esküsznek, azoknak milyen kapcsolatuk lehet:))) Én is sokat taktikáztam kapcsolatban, tehát nem voltam egy "szerelmi maszlagban hívő", mégis azt tapasztaltam, hogy taktikázással sem jutottam előbbre, és mások sem nálam, akik taktikáztak;)


Tehát what's the point????

2018. aug. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!