Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti is jobban érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti is jobban érzitek magatokat szingliként, mint párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyok ezzel így? 23L
2018. aug. 15. 13:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagy egyedül. 8 éve nincs kapcsolatom, és nem is hiányzik.

39n

2018. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
26%
én igen,de se érzelmileg se szexuálisan nem tudok megnyílni ezért ez másoknak nem nagy veszteség.. ettől függetlenül megtaláltam az életem értelmét és boldog vagyok
2018. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ugye,hogy sokkal jobb egyedül? Én is így látom. Sokkal több időm van magamra,munkámra,hobbimra stb..
2018. aug. 15. 13:18
 4/22 anonim ***** válasza:
68%

Én igen.És ez az előbbi percekben csak megerősödött, olvasva egy itteni pasi(nem tudom férfinek nevezni az ilyen emberi testbe született lényt) beképzelt stílusát egy kb. két kérdéssel lentebb.

Inkább egyedül örökre, mint egy ilyet kifogni akár 5 percre is.

2018. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Lassan már 2 éve vagyok egyedülálló és nem is hiányzik egy kapcsolat

Szex végképp nem hiányzik nekem szóval szex kapcsolat sem kell

Amíg nem erem el az álmaim celjaim addig biztos nem lesz kapcsolatom

Egy kapcsolat rájöttem sok mindenben hatraltat, mindig a másikat kell nézni , komprumisszumok sokasága , mindig a másik erzelmeivel bajaival kell foglalkozni. Másikat kell sajat magam elé helyezni. Soha nem tehettem azt egy kapcsolatban amit akartam és úgy ahogy nekem tetszett, allansdoan be akartak szabályozni :ide nem mehetsz , ezzel nem beszélhetsz stb stb

Ezért legyek kapcsolatban ? Hogy úgy eljek mint egy börtönben?

Nem tudom meddig fog tartani ez az érzés hogy jobban szeretek egyedül lenni mint kapcsolatban de amíg tart kihasználom és elérem a celjaim (saját lakás ,utazás , bulizás stb) egy kapcsolatban ezekről le kell mondanom

N24

2018. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Regota vagytam egy jo pasira, de nem talaltam olyat, aki meginditott volna bennem barmit. Most talalkoztam valakivel, akivel tetszunk egymasnak, es remelem, osszejon, jo lenne :)
2018. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Mindig is kényszer volt nekem a szingliség, mert mindig családot szerettem volna.


pár hét/hónap el van az ember singlikén, de utána nagyon sivár, egyhangú, üres.

2018. aug. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%

Én nem, én sokkal jobban ki tudok teljesedni most, mióta velem van a párom. :)

Nem szabályozzuk egymást, tudok foglalkozni magammal és a hobbijaimmal (nem egy piócával vagyok együtt), és emellett van egy csodálatos társam, aki megért, és akivel mindig ott vagyunk egymásnak.

Sokkal aktívabb is vagyok azóta, hogy együtt vagyunk.

Igen, némi energiabefektetést igényel a dolog, és kompromisszumokat, ez tény, de számomra sokszorosan megtérül.

Mondjuk én szerencsésnek tartom magam, hogy ilyen párt találtam, nem mindenkinek adatik meg. Egy rossz kapcsolatnál pedig én is ezerszer jobbnak tartom a szingliséget.

N25

2018. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%

Nekem egyetlen egy kapcsolatom volt, az is 2 hónapig tartott mindössze, de egy örökkévalóságnak tűnt, és igazi pokoljárás volt.

A legdurvább az volt, hogy mindig olyan iszonyatosan fáradtnak éreztem magamat közben, mint előtte és utána soha, akármennyit aludtam, nem tudtam kipihenni magamat, már idegileg kikészültem, romlott a teljesítményem, ingerült voltam másokkal stb. Teljesen kifordított önmagamból és mikor ezt felismertem, elborzadtam, egyszerűen nem ismertem magamra. :(


Másfelől a hosszú évek visszajelzéseiből arra a következtetésre jutottam, hogy nem rendelkezek olyan kvalitásokkal, amelyek elegendőek lennének ahhoz, hogy valakinek többet jelentsek puszta szórakozásnál, így minek stresszeljem magamat? :)


Szóval forever alone! :)

2018. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

Nem, a párommal sokkal jobb. Ha jó a kapcsolatod, ugyanúgy van időd mindenre, mert nem akar kisajátítani a párod.

23/N

2018. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!