Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít párkapcsolatban, hogy hasonló legyen a felek zenei ízlése?

Figyelt kérdés

Nektek mennyire fontos?


Bónusz kérdés: Ti milyen zenei műfaj(oka)t kedveltek?


2018. aug. 13. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Nekem fontos.

Sokszor megkaptam, hogy minek foglalkozok ilyennel, de én szeretek koncertekre járni, zenét hallgatni otthon, kocsiban, stb.

Természetesen azzal semmi bajom, ha van külön-külön kedvelt zenénk is, de nekem igenis fontos, hogy legyen átfedés.

Fura lenne, ha nem tudnánk együtt koncertre menni, otthon zenét nyomatni egy jó kis grillezés mellé, vagy épp a kocsiban visítani a kedvenc számainkat együtt...

Fura lenne mindig csendben ülni.

(Bónusz válasz: rock, minden mennyiségben és változatban, a Beatlestől a Gorgorothig és vissza... ez a szívünk csücske mindkettőnknek, ezen túl meg változó mennyiségben kábé bármilyen stílust hallgatunk szívesen, mindenben fel tudunk fedezni legalább 1-2 szimpatikus előadót vagy számot)

2018. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Ha ő szereti KisGrofót te meg utálod , de ő csak azért is hangosan hallgatja lehet nem hosszú lesz a párkapcsolati életciklus :D


Bónusz: Szerencsére ez vegyes nem hiszek az egy műfajhoz való tartozáshoz. Az ember többrétű és nincs kizárva , hogy rockot hallgass aztán meg egy jó kis veretős Martin Garrixet.


A probléma ott van ha valaki egyértelműen ide vagy oda tartozik. Például kifejezetten rocker,rapper etc. Ott probléma lehet más értékrend és stílus képviselete. De egy érett felnőtt embernél meg lehet beszélni , hogy erotikus ez a zene vedd le a hangerőt légyszíves , mert b*ssza a fülem :D

2018. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem számít, mert mindig az dominál akinek szebb a szépérzéke, és jobb az izlése a két fél közül.
2018. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mikor az asszony a barátnőivel bepiálva lakodalmast hallgat, az nem valami felüdítő dolog! Én a dallamos rock, pop zenét kedvelem.
2018. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nincs kedvenc műfajom, inkább a 80-as évekből minden.

Magyarokat soha nem hallgattam, a tuctuctől kihullik a hajam.

2018. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

Alternatív meg ska zenéket szeretek, de ő szerinte ezek gagyik meg idegesítőek.


A párom fiatal suhanc korában discokba járt, meg dj-skedett ilyen falunapokon és ilyeneket hallgat... Ami szerintem meg égő. :D

Meg anyukája imádta Jimmyt és ezért minden számát tudja :D


Szóval rádiót hallgatunk a kocsiban. Meg retro buli zenéket, mert az poén.

2018. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan kardinálisan fontos.


Nyilván ne legyen szöges ellentéte és ne fikázza az egyik a másik ízlését.

Én metált/rockot hallgatok, voltam együtt olyannal, aki dubstepet hallgat, semmi baj nem volt, de olyannal is voltam, aki a metál egy más sub-genre-ét hallgatta és fikázta az enyém.



29n



29n

2018. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Általánosságban nem kifejezetten fontos, számomra viszont igen nagy előny.


Bónusz: Sokfélét, inkább az igényesség a lényeges: rock (Pink Floyd, The Beatles, Radiohead, Joy Division), elektronikus (Jean Michel Jarre, Daft Punk, Justice), szintipop (Depeche Mode), shoegazing (Slowdive) stb.

2018. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mi a "nem hasznos" abban, amit írtam?

#1

2018. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nulla, azaz nulla zenét hallgatok, életemben talán egy koncerten voltam. Számomra édes mindegy ki mit hallgat, amíg nekem nem kell
2018. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!