Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az mennyire gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ákos13 kérdése:

Szerintetek az mennyire gáz, ha attól félek, hogy mások leszólnának, ha lenne párkapcsolatom, és nem lennék szűz?

Figyelt kérdés

Soha nem volt párkapcsolatom, és még szűz vagyok, 21 évesen, ami egyébként tudom, hogy nem egyedülálló, sok ilyen ember van.

Az én ismerőseim, haverjaim között is vannak hozzám hasonlók.

És az az igazság, hogy a lelkem mélyén valahol él bennem a vágy a nők iránt, csak kénytelen vagyok ezt magamban teljesen elfojtani, mert félek, hogy ezek az ismerőseim leszólnának engem, hogy nem bírom ki nők nélkül az életet, mint ők.

Azt nem tudom, hogy ők akarnak-e, csak nem jött nekik még össze, de attól még félek, hogy lenéznének engem.


Persze nem vagyok nagyképű, tudom, hogy nem lenne esélyem amúgy sem a női nemnél, de mivel tartok attól, hogy mit gondolnak mások, még próbálkozni sem merek.


Ez mennyire tűnik gáznak?



2018. aug. 22. 00:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Így ahogy leírtad eléggé :/ Először is szedd össze magad, szerezz egy kis önbizalmat és ne úgy állj hozzá hogy úgy se jön össze semmi a nőknél. Másodszor is mi az hogy leszólnának azért mert férfi vagy? Az ember társas lény, aki pedig ilyen miatt leszól az vagy hülye vagy irigy.
2018. aug. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 peca1000 ***** válasza:
100%

Az a gáz, hogy ilyen haverjaid vannak, és hogy tartasz attól, hogy ezért megszólnának.


Meg az is, hogy eddig nem volt nőd, és szűz is vagy még.


Gyerünk csajt keresni, amíg nem lesz késő.


Ja és ne foglalkozz ilyen lúzer bandával.

2018. aug. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Addig amíg azzal foglalkozol, hogy ki mit gondol rólad, nem lesz saját életed.


Az egész szöveg, amit leírtál nagyon gáz.


Ember, szedd már össze magad és ne nyafogj. Kezdj már el végre élni!

2018. aug. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt tényleg kib@$zott fontos hogy MÁSOKNAK megfelelj...
2018. aug. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Egy csicska vagy.


Most kimondom, ez az igazság.


Vagy megváltozol, vagy ugyanez lesz veled a 30-as, 40-es éveidben is.


Ja, hogy nem hallgatsz rám? Akkor fogadd meg a GYIK-esek tanácsait, akik simogatnak...

2018. aug. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

És ahhoz mit szóltok, hogy nagyon sok tudós, például Tesla, Newton, Pascal, Cavendsih, Erdős, stb. egész életében kerülte a nőket?

Én valamiért úgy érezném, ha lenne párkapcsolatom, nem lehetnék sikeres a tudományban. Egyrészt, mert akkor a család meggátolna a kutatásokban, másrészt pedig mivel az okos emberek nem csajoztak, úgy érezném, hogy én nagyon buta vagyok, és semmire nem lennék képes.

Mert egyébként természettudományos szakra járok, és vannak kutatási ambícióim. De így csak hülyének érzem magam, hogy a nők is érdekelnek a tudományon kívül.

2018. aug. 22. 12:44
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem ismerjük Newton életének minden mozzanatát.


Sokáig azt sem tudták, hogy vallásos volt.


Nem tartanám kizártnak, hogy annak ellenére, hogy nem nősült meg, lett volna időnként egy pár egyéjszakás kapcsolata. Híres volt, így biztos buktak rá a nőkm


Lehetetlennek tartom, hogy egesz életébe kerülte volna a nőket, mert ő tudós volt, nem pedig szerzetes.

2018. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem is tudom... nagyon vallásos volt, és a keresztény vallás tiltja a házasságon kívüli szexet. Pont ezt szegte volna meg?

Megnősülni 100%, hogy nem nősült meg, így aztán valószínűtlennek tartom, hogy lett volna szexuális kapcsolata. Az lehet, hogy voltak szerelmei, egyesek szerint akár még férfiakhoz is vonzódhatott, de ettől függetlenül nem hinném, hogy valaha is hozzáért volna bárkihez, mármint romantikus vagy szexuláis célból.

2018. aug. 22. 16:07
 9/21 anonim ***** válasza:

Stephen Hawking-nak meg két felesége volt. Na, erre varrj gombot! És mégis, mekkora nagy ész volt és mekkora sikereket vitt véghez. Még gyerekei is vannak.


Akkora agyilag éretlen kisfiú vagy, hogy az már fájdalmas. Anyukádék nem akarnak pszichológushoz elvinni téged kezeltetni?

2018. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Miért kellene elvinniük? Szerintem semmi probléma nincs azzal, ha egyrészt tisztában vagyok a saját korlátaimmal, másrészt kétségeim támadnak afelől, hogy a párkapcsolatok helyes, jó dolgok. Szerintem mindenkinek támadnak néha kétségei.
2018. aug. 22. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!