Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Nektek ez beleférne a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez az én részemről sem szép dolog, de néha- néha belépek a barátom facebookjába, csak kíváncsiságból ( ő erről nem tud).


Minden nyáron a telenornál dolgozik, és írta ma az egyik haverjának, hogy neki vége van ezen a munkahelyen, mert ma is új fullos próbanapos csaj van.. És még ezt ecsetelte, hogy milyen jól néz ki a lány.

Plusz hétvégén megy a barátom falunapra egy barátjához, és odavalósi a lány, írta, hogy majd lehet összefutnak ott, meg milyen kár, hogy van a csajnak pasija..


Ahogy ezeket olvastam, nagyon nagyot csalódtam a barátomban.. Nem hittem volna, hogy ő ilyen, eddig sosem volt ilyen.. De előttem meg teljesen olyan, mint eddig, teljesen jól megvagyunk.


Ti mit tennétek a helyemben? Ez most teljesen feldúlt, mentem volna én is vele erre a falunapra, de inkább le is mondtam, mert látni sem akarom jelenleg.


Mondani nem mondhatom neki, mert akkor megtudná, hogy beléptem a fiókjába.


Szerintetek én reagálom ezt túl vagy tényleg nem normális?


(Jövő héten leszünk 4 éve együtt. 22L 23F)


2018. aug. 22. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván én is nagyot csalódnék, és így ennek a kapcsolatnak nagy eséllyel nincsen jövője. Hogy beléptél a facebookjára azt ne mondd szerintem neki, inkább hivatkozz más dologra, vagy esetleg csinálj úgy, mintha az xy nak az xy-ja mondta neked hogy így kacsingatsz rá meg úgy stb. Bár ez is kétélű, mert ha nem lépett semmit, csak az arca nagy, akkor rá fog jönni hogy a face-jához fértél hozzá.
2018. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ameddig még konkrétan nincs arra utaló jel,hogy tényleg megcsalt akkor hagyd a fenébe.. Én is szoktam ilyeneket írogatni a haveroknak.


Ha már megcsalt, úgy is írja majd ,hogy de jó volt a zsuzsival. Be fog számolni a haverjának jó esetben. :D


Tehát ott ki fog derülni, ha igen akkor dobd.

2018. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Pattintsd....kajak.
2018. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igen, azt sem szeretném, hogy kiderüljön, hogy belenéztem az üzeneteibe.

Én is erre gondoltam, hogy várok, amíg talán történik valami, de most ez akkora csapás volt számomra, hogy elment tőle teljesen a kedvem is..

2018. aug. 22. 20:59
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
A pasik ilyen szemetek, szokj hozzá ha nem akarsz több csalódást!
2018. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

#5: igen, minden férfi szemét...Istenem...


Kérdező, 4 éve vagytok együtt. A ti korotokban ez már ígyis jócskán átlagon felüli. Arra már nem is merek gondolni, hogy sírig tartó kapcsolat létezik, pedig én ilyenről álmodozok.

Szerintem mondd el neki, hogy tudod. Ígyis-úgyis borulni fog a bili. Akkor majd eldől, ha igazán fontos vgy neki, tesz-e értetek, a kapcsolatotokért és csak pillanatnyi megbillenés volt nála. Noha hűséget fogadunk, nem vakságot, de azért ez már kezd bajos lenni.

Annyi lehetőség van még előttetek, kár lenne leragadni egy rossz kapcsolatban ilyen fiatalon.

2018. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Ezek szerint te nem beszélsz a barátnőiddel csajos dolgokról, vagy másik pasikról?


Ne adj neki külön jelentést, ez csak amolyan ürest ballaszt a beszélgetésben a pasiknál.

Kb a következő dolgokról szoktak beszélgetni: munkahelyi témák, idegen csajok, ismerős csajok, politika, hobbi, kaja-pia.

2018. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Most tekintsünk el attól, hogy belenéztél a fiókjába. Nem tudom, ezt tudat alatt érezted, vagy alapból féltékeny típus vagy. Nem normális csak úgy béke nézni, kíváncsiságból. Magánszféra. De ha hallgatsz rám, elmondod neki, hogy mindent tudsz, szakítasz vele és menjen ahhoz a csajhoz. Ne várd meg, míg megcsal.
2018. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%

Tuti hogy a pasid ártatlan!

Te meg belenyúlsz a fiókjába, "ellopod" a titkait?

A pasid helyében elzavarnálak, mint Bodri a tyúktolvajt, aztán megdönteném a próbaidős leányzót!

2018. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

Lehet ott helyben kiábrándulnék. Csalódott lennék és én nem bírnám szó nélkül. Valahogy de felhoznám neki a témát és számon kérném.

Lehet én vagyok "selejtes", de nem szoktam ilyeneket gondolni egy pasiról sem, így ilyen formában. Az oké, hogy megnézi meg tetszik neki. Istenem előfordul, nem vak. DE nem akar vele találkozni meg nem sajnálja, hogy pasija van.

Elég nagy pofa kell, hogy veled eljátssza a boldog kapcsolatot, miközben már már randevút szervez a kolleganővel.

Csalódnék akkorát. Nekem az is elég sokk volt, hogy megláttam mennyi nőt nézett meg a hátam mögött neten meg élőben is biztos kiesett a szeme meg más is... Én akkor elmondtam neki hogy megnéztem az előzményeit, facebookját. Semmit nem szólt, tudta hogy szemét volt. Bocsánatot kért. Azóta sem felejtettem el, hogy mit csinált. Mondtam neki, még egy ilyen nem lesz. Ha ennyire más nőt kell nézni, isten vele és nézzen amennyit akar. Állítólag... még a facebookrol is leszokott, mert akkor tutira nem lesz baj. Hm. Reflexesen nézte a nőket lehet, már inkább fel sem megy.

Nálam nem fér bele. 1szer elnéztem, többször nem. S ha én ilyet tudnék meg mint te, nálam ott vége lenne mindennek mert egyátalán nem bíznék benne már semennyire!

2018. aug. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!