Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy laza szeretői kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy laza szeretői kapcsolatba nektek beleférne a közös nyaralás?

Figyelt kérdés
Én úgy gondoltam, hogy a nyári szabadság alatt nem találkozom a szeretőmmel, de ő meg akarná oldani, hogy együtt töltsünk pár napot. Korábban egyszer azt mondta, hogy nyugodtan legyen más férfi is az életemben, mert ez közöttünk csak laza kapcsolat (mivel neki családja van). Én szingli vagyok és nincs más kapcsolatom, mert monogám típus vagyok, de a kijelentésének azzal a részével maximálisan egyet tudtam érteni, hogy köztünk csak laza kapcsolat van. Ebből kiindulva nekem nem fér bele, hogy együtt nyaraljunk. Szerintetek jogosan nem tetszik neki, hogy én nem terveztem vele?
2017. máj. 25. 23:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
Egy pár napos nyaralás miért ne ferhetne bele? 😃
2017. máj. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem laza kapcsolatba belefér a közös nyaralás. Elég hosszú a nyár, hogy mindkét fél csinálhasson saját programokat is. Nagyobb gáz, hogy Neki családja van és emellett laza kapcsolata.
2017. máj. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Pontatlanul fogalmaztam. Az történt, hogy én már megterveztem, hogy hova fogok elutazni a szabadságom alatt. Nem kérdeztem meg őt, hogy nem akarna-e valamit közösen, pedig ő akart volna. Az főleg nem tetszett neki, hogy továbbra se akarom átszervezni a szabadságomat, mert számomra nem fontos, hogy pár napot együtt legyünk, számomra ez tényleg egy spontán, laza kapcsolat vele, az a véleményem, hogy vigye a feleségét inkább oda, ahova engem vinne, javítsa vele a kapcsolatukat, érzelmileg ne velem fonódjon össze jobban.
2017. máj. 26. 00:11
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Világos. Nélküle szeretnél nyaralni. Jobb lett volna előre tisztáznotok ezt mielőtt szervezésbe fogtok. Akkor mindketten külön nyaraltok, nem vagytok egymáshoz kötve.

El kellene neki mondanod, hogy kedves tőle, hogy Veled szeretne tölteni pár napot, de Te másképp gondolod. Ha laza kapcsolatban van Veled, meg kéne értenie, hogy a laza számodra azt is jelenti hogy nélküle nyaralsz.

2017. máj. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
#2-es és #4-es vagyok. A kapcsolatotokat nagyon gáznak tartom mindkettőtök részéről. Ő csalja a feleségét Te meg egy családos emberrel kavarsz.
2017. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Amennyiben a másik félnek nem lenne ellene kifogása, akkor miért ne? :-) Bár független pasiként én könnyen beszélek :-D
2017. máj. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az mondod monogám típus vagy de aki monogám típus az a másik részéről is elvárja hogy az legyen:D Kicsit vicces ez így. Amúgy belefér egy nyaralás de ilyenkor az egyik fél (ált a nő) már érzelmeket táplál a másik iránt. Ez meg nem feltétlen jó ha nem lehet belőle rendes kapcsolat. Persze ha nálad nem így van meg nem érdekel akkor mind1.
2017. máj. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
#3: így már teljesen máshogy fest a helyzet. Ebben az esetben nem.de ezt miért nem a ketdesbe írtad?
2017. máj. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Úgy vagyok monogám, hogy egyszerre csak egy partnerre vágyok. Az nem minden esetben zavar, hogy neki van mégvalakije.

Igen, ez a bajom, hogy szerintem közösen eltöltött napok "komolyabb" érzésekre utalnak, amilyeneket én nem tartok idevalónak, mert neki már van családja.

2017. máj. 26. 00:55
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem bele, ha az is a romanticárol szól, de a Te esetedben nem fér bele, amit szépen meg is magyaráztál. A Te életedbe egy monogám férfi férne bele! Kérsz egyet? ;)
2017. máj. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!