Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi tamogatast varhatok el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi tamogatast varhatok el?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit aki elmeselte , hogy van egy baratnöje akit kemenyen tamogat anyagilag .

Közben lefekudtem vele , stb es nekem is ad ajandekokat , de ahhoz kepest amit elmondott a masiknak amennyit ad , 3 havi hazberek stb , amit en kapok az semmi

En par hónapja ismerem, az a nö meg ket es fel eve . Azt mondta hogy nem tudja cserben hagyni

Akkor en elégedjek meg morzsakkal , vagy idövel többet fog nyújtani ?

Nem azert , de ha a masik kap mert sajnalja , akkor en miert nem?

Nem azert nem varnam el ezt normalis esetben, de ha a masik kap, ùgy erzem en lúzer vagyok , mitöl több a masik ?

Nem akarok követelözni , mert lealacsonyitó , de mitöl fog ertem is felelösseget vallalni ?


2018. aug. 22. 23:21
1 2
 1/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
26%
Hahahaha. Micsoda loser vagy. Kb. mint a nők 99%-a. :D
2018. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 próbálokkedveslenni ***** válasza:
97%
istenem, legyen kamu...ennyire agyhalott emberek csak nem léteznek
2018. aug. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Rossz pénztárcát választottál, ez már foglalt :D
2018. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Bmeg ha ez nem kamu, én lefordulok a bolygóról. :D
2018. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem kamu
2018. aug. 22. 23:39
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem követelőzöl,mert az lealacsonyító, de az amit csinálsz az nem? WTF?

Hát szóljál neki, hogy te is többet érdemelsz, elvégre te gyakrabban szopikálsz ha újabb vagy :))))

Csak remélni tudom, hogy kamu, de ha nem akkor kîváncsi vagyok mennyi idős vagy s a pasi? S a másik nő?

2018. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Még fiatal lehetsz, a másik nő az a hivatalos barátnő, alapból sokba kerül, te vagy a szerető, akinek marad a munka, a pasi meg szralak, amint kiderül otthon, hogy vagy te dobni fog és leül a seggére a barátnője mellé, otthon könyörögni fog, neked meg beadja, hogy a másik nő úgy összetört/terhes/öngyilkossággal fenyeget stb. ezért nem tudja otthagyni, téged szeret de nincs ahogy folytassátok :)))
2018. aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen nincs!!!

Szentatyaeg!!!


Nem fog erted felelosseget vallalni, te csak szereto vagy.

2018. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A pasi hazas

A nö akiröl beszelek a baratnöje ket eve

En meg nemreg leptem be a kepbe

2018. aug. 22. 23:54
 10/15 anonim ***** válasza:
13%
Elolvastam a privatot, szerintem ezt az aprócska részletet amit megírtál nekem kiírhatod ode, így már változik a gyermek fekvése, így ugyanannyit kellene kapnod mint a másik, a pasinak meg a tökeit a kezébe kellene adni.
2018. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!