Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, vagy valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, vagy valami lelki/mentális betegség miatt lehet, ha egy férfi ennyire rákattan egy nőre?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, akinek megtetszik egy nő. Elhívja randizni, a nő ad neki egy esélyt, de utána egyértelműen, megindokolva, normálisan tudtára adja, hogy nem szeretne többet.

Ez után a pasi próbálkozik tovább, írogat neki, kémkedik utána, kamuprofilokat gyárt facebookon és azokkal nézegeti, direkt felajánlja a nő szüleinek, hogy végez náluk kerti, házkörüli munkákat, hogy akkor is láthassa, a nő barátainak, kollégáinak írogat, hogy mi van vele, direkt feléjük jár munkába és haza, pedig az neki kerülő, stb, a saját családját és barátait is folyton ezzel traktálja, hogy milyen tervei vannak a nő meghódítására, mert ő tudja, hogy titokban tetszik neki. A nő időnként újra közli, hogy "nem", amúgy nem áll szóba vele.

Ez olyan 4-5 éve megy.


Normális ez? Egészséges ember csinál ilyet? Vagy ez valami mentális probléma?

Ha az, rá lehet valahogyan beszélni egy ilyen embert, hogy forduljon szakemberhez? (Ő maga tagadja, hogy bármi baja lenne)


2018. aug. 23. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ezek alapján én nem tudom, hogy milyen kattanása lehet, de normális felnőtt ember nem csinál ilyeneket..
2018. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Normális ez?


-nem


Egészséges ember csinál ilyet?


-nem


Vagy ez valami mentális probléma?


Igen. Megszálottakra jellemző ez.

2018. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Fanatikus.
2018. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
mentális probléma. beszélni ezekkel nem lehet. ami használ az a verés.
2018. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nőbe ismerek egyébként ilyet, az uram volt nője viselkedik így. ASz kotor állandóan a házunk körül, és az uramnál a munkahelyén, meg a baráti körébe.
2018. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nem normális. Az ex csajom csinált ilyet, a munkahelyemen, a rokoni körben, mindenütt ott volt. Később tudtam meg hogy psziciátrián is kezelték.
2018. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De ugye nem veszélyes?


Az ilyet rá lehet valahogy venni, hogy menjen szakemberhez?

2018. aug. 23. 13:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Szakemberhez nem tudod küldeni mert szerinte minden rendben van vele, aki küldi azzal vannak a bajok (szerinte).

Arra vedd rá hogy lépjen ki az életedből és ne zaklasson, ha kell rendőrség útján is.

2018. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7 Veszélyes, mert az ilyen ember mindig alkalmaz identitás lopást, hogy érvényesülni tudjon kezdetben, és van amikor folyamatában is.


Például nekem az exem nője irogatott, és ott próbálta megtudni a viselkedésemet, mikre hogy reagálok, hogy viselkedek amikor neten kivüli összes információt zároltam előle..

2018. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok egyik szereplő se, csak az említett nő az unokatesóm és féltem.
2018. aug. 23. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!